Majka Jeżowska: Tydzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Majka Jeżowska

Teksty: 63 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19

Tekst piosenki

Majka Jeżowska: Tydzie

Kto wie czemu dni w tygodniu Są do siebie niepodobne? Co się stało? Kto jest winny? Czemu każdy dzień jest inny? Poszedł tydzień do fryzjera Żeby ostrzyc się na zero Strzygł się równo przez godzinę Żeby piękną mieć łysinę Poniedziałek się zbuntował: - Nie chcę chodzić z łysą głową! Każdy wie, że poniedziałki lubią czesać się z przedziałkiem! - - To nie dla mnie! - westchnął Wtorek - Do fryzjera się wybiorę Niech uczesze mnie wspaniale Chcę na głowie nosić fale! - Powiedziała pani Środa: - Niech mi pan lusterko poda Muszę mieć fryzurę świeżą Nie chcę fal, ja chcę na jeża! - Ref. Pierwszy, drugi, trzeci, czwarty Piąty, szósty, siódmy Gdyby dni się nie różniły To by było nudno (2 razy) Na to się oburzył Czwartek: - Taki jeż to nic nie warte! Jak ja ludziom spojrzę w oczy! Proszę zapleść mi warkoczyk! Dnia piątego poszedł Piątek Do fryzjera na początek Usiadł i z samego ranka Kazał ostrzyc się na panka Rozstrzygnęła rzecz Sobota: - Zaraz będzie po kłopotach Zobaczycie, że mam rację! Zrobię trwałą ondulację! Ale radość trwała krótko Bo Niedziela wnet szybciutko Rozczesała każdy loczek I zaczęła nosić koczek Ref. Pierwszy, drugi, trzeci, czwarty... Tydzień westchnął: - Jaka szkoda Ze się tak odmienia moda! - l podreptał do fryzjera By znów ostrzyc się na zero Teraz wiecie już dlaczego Dzień się różni od drugiego Czemu wszystkie dni w tygodniu Są do siebie niepodobne Ref. Pierwszy, drugi, trzeci, czwarty Piąty, szósty, siódmy Gdyby dni się nie różniły To by było nudno (2 razy)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Majka Jeżowska: Tydzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Majka Jeżowska: Tydzie

Skomentuj tekst

Majka Jeżowska: Tydzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Powrót Króla (prod. ADZ) Filipek
  „Nowe ruchy stary plan Na tych łapkach stoją sztywno Jak pod Buckingham Znudził mnie już polski rap Przynajmniej ten, jaki znam To nie moja działka mordo Choć dealer taki sam Kiedyś mój ziomal”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Bo niedziela wnet szybciutko

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tydzie - Majka Jeżowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tydzie - Majka Jeżowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Majka Jeżowska.