Majka Jeżowska: Tydzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Majka Jeżowska

Teksty: 67 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Majka Jeżowska: Tydzie

Kto wie czemu dni w tygodniu Są do siebie niepodobne? Co się stało? Kto jest winny? Czemu każdy dzień jest inny? Poszedł tydzień do fryzjera Żeby ostrzyc się na zero Strzygł się równo przez godzinę Żeby piękną mieć łysinę Poniedziałek się zbuntował: - Nie chcę chodzić z łysą głową! Każdy wie, że poniedziałki lubią czesać się z przedziałkiem! - - To nie dla mnie! - westchnął Wtorek - Do fryzjera się wybiorę Niech uczesze mnie wspaniale Chcę na głowie nosić fale! - Powiedziała pani Środa: - Niech mi pan lusterko poda Muszę mieć fryzurę świeżą Nie chcę fal, ja chcę na jeża! - Ref. Pierwszy, drugi, trzeci, czwarty Piąty, szósty, siódmy Gdyby dni się nie różniły To by było nudno (2 razy) Na to się oburzył Czwartek: - Taki jeż to nic nie warte! Jak ja ludziom spojrzę w oczy! Proszę zapleść mi warkoczyk! Dnia piątego poszedł Piątek Do fryzjera na początek Usiadł i z samego ranka Kazał ostrzyc się na panka Rozstrzygnęła rzecz Sobota: - Zaraz będzie po kłopotach Zobaczycie, że mam rację! Zrobię trwałą ondulację! Ale radość trwała krótko Bo Niedziela wnet szybciutko Rozczesała każdy loczek I zaczęła nosić koczek Ref. Pierwszy, drugi, trzeci, czwarty... Tydzień westchnął: - Jaka szkoda Ze się tak odmienia moda! - l podreptał do fryzjera By znów ostrzyc się na zero Teraz wiecie już dlaczego Dzień się różni od drugiego Czemu wszystkie dni w tygodniu Są do siebie niepodobne Ref. Pierwszy, drugi, trzeci, czwarty Piąty, szósty, siódmy Gdyby dni się nie różniły To by było nudno (2 razy)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Majka Jeżowska: Tydzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Majka Jeżowska: Tydzie

Skomentuj tekst

Majka Jeżowska: Tydzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Bo niedziela wnet szybciutko

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tydzie - Majka Jeżowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tydzie - Majka Jeżowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Majka Jeżowska.