Majka Jeżowska: U

Tekst piosenki

Brak wideo

Majka Jeżowska

Teksty: 60 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Majka Jeżowska: U

Tyle różnych odznaczeń odokoła Że ich klapa pomieścić nie zdoła Lecz jadyne na świecie Które dają nam dzieci Jest naprawdę, naprawdę wesołe! Ref. Order uśmiechu - małe słoneczko Dobre słoneczko, co daje nam Radość za radość, uśmiech za uśmiech Grzeje nam w serca każdego dnia... Kiedy niebo ponuro się chmurzy Ludzie robią się także ponurzy Przetrząsają apteczki... Bardzo bak im słoneczka I marudzą, i dzień im się dłuży... Ref. Order uśmiechu - małe słoneczko... Dziecko: Czasem brak nam bardzo miłości Bo niedobrzybywają dorośli... Ale temu, kto kocha Chcemy dać chociaż trochę Chociaż trochę słonecznej radości! Order uśmiechu - małe słoneczko Które ma zawsze wesołą twarz Serce za serce, uśmiech za uśmiech Znak, że my wiemy kto kocha nas! Ref. Order uśmiechu - małe słoneczko...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Majka Jeżowska: U

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Majka Jeżowska: U

Skomentuj tekst

Majka Jeżowska: U

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ten sam ja Krystian Ochman
  „zmieniam się co chwile na lepsze nikt nie widzi tego jak ja chcieli bym był taki sam jak częściej kiedy się skończy ta walka? cały czas coś w głowie cały czas mrok w głowie cały czas to się ”
 • 911 Ronnie Ferrari
  „Halo 911 Dziewczęta chcą mieć fun Drinki ekstazy gram Wpadają niunie w tan Halo 911 Dziewczęta chcą mieć fun Drinki ekstazy gram Wpadają niunie w tan Odbieram telefon Mówi do mnie że jest”
 • вне общества (Ty powiedz co masz w głowie i na co znowu czekasz) Kartky
  „Ty powiedz co masz w głowie i na co znowu czekasz I co znowu wymyślił dziś twój bóg Każda płyta to spowiedź w iPhonach i tabletach A na parapet usiadł czarny kruk I pogadajmy chwilę i dupach i o b”
 • Ciebie będę mieć Defis
  „nic nie działa na mnie tak jak twoje oczy chcę tylko ciebie mieć! -- Data premiery utworu Defis 'Ciebie będę mieć' została ustalona na 5 lipca 2021 roku. ”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki U - Majka Jeżowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu U - Majka Jeżowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Majka Jeżowska.