Managga - Jele tekst piosenki - Teksciory.pl

Managga: Jele

Tekst piosenki

Brak wideo

Managga

Teksty: 7 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Managga: Jele

Proszę, nie zrozum mnie źle, kiedy nic nie mówię, bo kiedy nic nie mówię jest mi dobrze czuję większą moc Dziś nie chcę potoków myśl, ani rzeki słów nadstawiam prawe ucho bo dzisiaj cisza gra z nut Pragnę pomyśleć, wyrazić się jasno tak w tej mętnej wodzie naszych sporów chcę odnaleźć szlak. Pozwól mi wierzyć, że mam coś do powiedzenia pozwól mi wierzyć, że jeszcze coś się zmienia Im więcej mówię tym głębiej mijam się z prawdą i już nie wiem dokąd biegnę Im więcej mówię tym głębiej, tym głębiej Już mi się nie chce! Mniam, mniam znowu najadać się mogę ciszą, niech wiszą wszystkie moje myśli niech wiszą, niech dyszą wszyscy tacy jak Ty niech dyszą, niech krzyczą do siebie, bez sensu niech krzyczą Tam drzwi są! Idź i nie bój się zostawić mnie samego Idź poszukaj swojego miejsca, swojego ego Dziś nie chcę potoków myśli, ani rzeki słów nadstawiam ucho, bo cisza gra z nut Im więcej mówię tym głębiej mijam się z prawdą i już nie wiem dokąd biegnę Im więcej mówię tym głębiej, tym głębiej Już mi się nie chce! Chciałbym powiedzieć, że tak prawde mówiąc możecie sobie pogadać! Glizdozbiór taki, że udręka ziemia już głęboka i nikt się nie lęka
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Managga: Jele

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Managga: Jele

 

Skomentuj tekst

Managga: Jele

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Family Hinol Polska Wersja
  „Jeśli z nami grasz W górze ręce mas To jesteś dla nas Dla nas jak family Jak się ciągle srasz Do nas problem masz Lepiej słowa wąż Zważ i zamknij ryj Podnieca cię lans Wywożonych gwiazd Na t”
 • Julia W Mieście Julia Pośnik
  „wchodzę do szkoły dobrze ubrana SGH, Dolce Gabbana wreszcie Julia W Mieście wróciła odmieniona zrobiła glow up L.A., baby baby jet-em, wróciłam jet-em zbudowałam mur i parę ścian odpornych na”
 • Szafa Kaz Bałagane x Pro8l3m
  „Otworzyłem szafę szukając okularów na basen a tym czasem znalazłem pudełko jebiące haszem i ruską kasę Otworzyłem szafę szukając okularów na basen a tym czasem znalazłem pudełko wciąż jebiące ”
 • SZLAUFEN TEDE & SIR MICH
  „SZLAUFEN strzelam se legal Glock 19 dopóki nie mam nic na nadgarstkach na ulicach te pały w kaskach zapałka traska, zapłoną miasta czysto rapowy styl zero gangsta z tym ze postawa full aroga”
 • Horyzont (feat. GMB Fonos) Arab
  „Wracam z tych miejsc z których mówili że dalej nie dotrę nie parzę wstecz bo jaki miałoby to wpływ na postęp? mam z muzyką wież odszukam w niej zgubioną cząstkę to może jest kres ostatni des”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jele - Managga, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jele - Managga. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Managga.