Managga: Zgoda

Tekst piosenki

Brak wideo

Managga

Teksty: 7 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Managga: Zgoda

Stwierdzasz, że nie ma mnie w obiegu, porządek czas zrobić i pa... Równy podział strachu i lęku; fundacja ona i ja. Stwierdzasz, że nie jest jak kiedyś- -w tej chwili zdradzasz swój plan. Twoje gwałtowne operacje ja opóźniam, choć po co? nie wiem już sam. Chcesz mnie zabrać na drugi biegun, lecz w cieniu nie mogę i tak. Na koniec więc zarządzam zmianę reguł, bo nie myśleć i nie czuć chcę od zaraz. Wciąż Twój zapach jest w tym miejscu; w połowie pusta szafa cicho gra. Nie zacieram śladów, to bez sensu. Herbata ma dalej Twój smak Zgoda echem odbija się od ścian; pośród nich ja jestem sam. Stoję pod drzwiami, słucham czy nie wracasz do mnie; dziwne myśli, obrazy mam. Zgoda echem odbija się od ścian; pośród nich ja jestem sam. Stoję pod drzwiami, słucham czy nie wracasz do mnie na dobre. Stwierdzasz, że nie ma mnie w obiegu; porządek czas zrobić i pa... Równy podział strachu i lęku; fundacja ona i ja. Wciąż Twój zapach jest w tym miejscu; herbata ma dalej Twój smak. Czas na zmianę reguł; to bez sensu. Nie myśleć, nie czuć chcę od zaraz. Ile to już dni i ile lat minęło, od kiedy nie ma Ciebie ze mną? Chciałbym to wyrzucić, zostawić gdzieś z tyłu, lecz ta gorycz jest jak piętno. A te blizny ze wszystkich traum.... Ja wyrzuciłem wszystko; zapomniałem wszystko. Gotowy na kolejny strzał; gotowy na bliskość. Zgoda echem odbija się od ścian.....
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Managga: Zgoda

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Managga: Zgoda

Skomentuj tekst

Managga: Zgoda

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zgoda - Managga, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zgoda - Managga. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Managga.