Mandaryna: Twoje przeznaczenie

Tekst piosenki

Brak wideo

Mandaryna

Teksty: 34 Tłumaczenia: 1 Wideo: 9

Tekst piosenki

Mandaryna: Twoje przeznaczenie

Jest taki sen, o którym wciąż pamietam Jak ciepły deszcz jak słodka kolęda Budze się choć chciałabym żyć wiecznie Ty w moim śnie i to jest niezmienne Choć nie wiem gdzie na mapie twoje miejsce Jak znajde Cię to tylko jedno wiem... znajde Cie... ref: Gdziekolwiek pojedziesz Na mecie tej drogi Będę jak Twoje przeznaczenie Jak tęcza po burzy jak swiatło po nocy Czekam Cię Twoje przeznaczenie Gdy stygnie nadzieja gdy wątpisz już we mnie Czekam Cię Twoje przeznaczenie Jak mała jest ziemia jak z końca do Ciebie Biegne jak Twoje przeznaczenie... Czarna noc czarny dzień ja ci karzę trzymaj się Zniknie mrok spoza chmur zjawi się słońce Nie daj się trzymaj pion Jeszcze chwila huknie dzwon W ekran patrz pali się mówi, że happy end Ufaj mi, uwierz mi, Ja wiem... Lustro już wie że jesteś za zakrętem Blisko o dreszcz o księżyca pełnie Wyglądam Cię codziennie o zachodzie A potem śnie o mych snów faktorze Choć nie wiesz gdzie na mapie moje miejsce Ty znajdziesz mnie to jedno tylko wiem Znajdziesz mnie... ref: Gdziekolwiek pojedziesz Na mecie tej drogi Będę jak Twoje przeznaczenie Jak tęcza po burzy jak swiatło po nocy Czekam Cię Twoje przeznaczenie Gdy stygnie nadzieja gdy wątpisz już we mnie Czekam Cię Twoje przeznaczenie Jak mała jest ziemia jak z końca do Ciebie Biegne jak Twoje przeznaczenie... Czarna noc czarny dzień ja ci karzę trzymaj się Zniknie mrok spoza chmur zjawi się słońce Nie daj się trzymaj pion Jeszcze chwila huknie dzwon W ekran patrz pali się mówi, że happy end Ufaj mi, uwierz mi, Ja wiem... ref: Gdziekolwiek pojedziesz Na mecie tej drogi Będę jak Twoje przeznaczenie Jak tęcza po burzy jak swiatło po nocy Czekam Cię Twoje przeznaczenie Gdy stygnie nadzieja gdy wątpisz już we mnie Czekam Cię Twoje przeznaczenie Jak mała jest ziemia jak z końca do Ciebie Biegne jak Twoje przeznaczenie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Mandaryna: Twoje przeznaczenie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mandaryna: Twoje przeznaczenie

Skomentuj tekst

Mandaryna: Twoje przeznaczenie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mandaryna jest taki dzien o ktorym
 • przeznaczenie mowi witaj piosenka
 • na koncu tej drogi czekam cie twoje przeznaczenie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Twoje przeznaczenie - Mandaryna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Twoje przeznaczenie - Mandaryna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mandaryna.