Mandaryna: Twoje przeznaczenie

Tekst piosenki

Brak wideo

Mandaryna

Teksty: 35 Tłumaczenia: 1 Wideo: 10

Tekst piosenki

Mandaryna: Twoje przeznaczenie

Jest taki sen, o którym wciąż pamietam Jak ciepły deszcz jak słodka kolęda Budze się choć chciałabym żyć wiecznie Ty w moim śnie i to jest niezmienne Choć nie wiem gdzie na mapie twoje miejsce Jak znajde Cię to tylko jedno wiem... znajde Cie... ref: Gdziekolwiek pojedziesz Na mecie tej drogi Będę jak Twoje przeznaczenie Jak tęcza po burzy jak swiatło po nocy Czekam Cię Twoje przeznaczenie Gdy stygnie nadzieja gdy wątpisz już we mnie Czekam Cię Twoje przeznaczenie Jak mała jest ziemia jak z końca do Ciebie Biegne jak Twoje przeznaczenie... Czarna noc czarny dzień ja ci karzę trzymaj się Zniknie mrok spoza chmur zjawi się słońce Nie daj się trzymaj pion Jeszcze chwila huknie dzwon W ekran patrz pali się mówi, że happy end Ufaj mi, uwierz mi, Ja wiem... Lustro już wie że jesteś za zakrętem Blisko o dreszcz o księżyca pełnie Wyglądam Cię codziennie o zachodzie A potem śnie o mych snów faktorze Choć nie wiesz gdzie na mapie moje miejsce Ty znajdziesz mnie to jedno tylko wiem Znajdziesz mnie... ref: Gdziekolwiek pojedziesz Na mecie tej drogi Będę jak Twoje przeznaczenie Jak tęcza po burzy jak swiatło po nocy Czekam Cię Twoje przeznaczenie Gdy stygnie nadzieja gdy wątpisz już we mnie Czekam Cię Twoje przeznaczenie Jak mała jest ziemia jak z końca do Ciebie Biegne jak Twoje przeznaczenie... Czarna noc czarny dzień ja ci karzę trzymaj się Zniknie mrok spoza chmur zjawi się słońce Nie daj się trzymaj pion Jeszcze chwila huknie dzwon W ekran patrz pali się mówi, że happy end Ufaj mi, uwierz mi, Ja wiem... ref: Gdziekolwiek pojedziesz Na mecie tej drogi Będę jak Twoje przeznaczenie Jak tęcza po burzy jak swiatło po nocy Czekam Cię Twoje przeznaczenie Gdy stygnie nadzieja gdy wątpisz już we mnie Czekam Cię Twoje przeznaczenie Jak mała jest ziemia jak z końca do Ciebie Biegne jak Twoje przeznaczenie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mandaryna: Twoje przeznaczenie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mandaryna: Twoje przeznaczenie

Skomentuj tekst

Mandaryna: Twoje przeznaczenie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mandaryna jest taki dzien o ktorym
 • przeznaczenie mowi witaj piosenka
 • na koncu tej drogi czekam cie twoje przeznaczenie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Twoje przeznaczenie - Mandaryna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Twoje przeznaczenie - Mandaryna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mandaryna.