Maria Peszek: Hujawiak

Tekst piosenki

Brak wideo

Maria Peszek

Teksty: 48 Tłumaczenia: 4 Wideo: 28

Tekst piosenki

Maria Peszek: Hujawiak

Poliż mnie, i'm polish,albo jeśli wolisz,możesz mnie posolić,albo wymiętolić.Poliż mnie, i'm polish,albo jeśli wolisz,możesz mnie posolić,albo wymiętolić.Nie wiem, szukam,w różne drzwi pukam.Puk puk, fuck fuck,fuck you, how do you do?Poliż mnie, i'm polish,albo jeśli wolisz,możesz mnie posolić,albo wymiętolić.Poliż mnie, i'm polish,albo jeśli wolisz,możesz mnie posolić,albo wymiętolić.Nie wiem, szukam,w różne drzwi pukam.Puk puk, fuck fuck,fuck you, how do you do?Chodzę, pukam,pukam i fukam,fukam i fuckam,pójdę po rozum do krowy.Nie wiem, szukam,w różne drzwi pukam.Puk puk, fuck fuck,fuck you, how do you do?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Maria Peszek: Hujawiak

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
50 %
50 %

Inne teksty wykonawcy

Maria Peszek: Hujawiak

Skomentuj tekst

Maria Peszek: Hujawiak

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (24 listopada 2012, 02:02)
Re: Maria Peszek - Hujawiak
Lubię pani utwory za testy, ich dwuznaczność, podtekst...ten jest bardzo dosłowny ale przecież my kobiety mamy również swoje potrzeby i żadna siła tego nie zmieni;-)

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Na lepsze Oliver Olson
  „beka, bo mówiłem: byku, nigdy się nie zmienię czekaj bo banda hipokrytów żaden tytuł - być raperem! Stara prawda: nie ma zasad Raczej: rób tu przelew Chu* kładę na karierę W sercu mam podziemie ”
 • Naprawdę jesteś Michał Rudaś
  „Po co złota jasny blask, kiedy mamy słońce w nas? Po co Tobie miasta gwar, kiedy wiatrem tańczy las? Po co o Twe losy strach? Niechaj go rozwieje wiatr. Słuchaj co w twym sercu gra, niech melodia”
 • Na CBR Verba
  „Z Tobą to mogę na koniec świata Plażą Sopot i nocą Manhattan niebo gwiazdy, półwysep Jukatan twa uroda gwiazdy przygasza dla nas wynajmę największa willę o zawsze chciałem mieć ciebie przy mnie”
 • Do Wesela Się Zagoi Gruby Mielzky
  „mówią bloki, że w końcu rany się zabliźnią po kimś a trochę już ich znam to mój Office tu wyniki wbijam sam tak jak jikić wiem kiedy trzeba lać, kiedy skropić bo jeszcze będzie czas mierzyć smok”
 • KRÓL BALU Kizo
  „Jebać korony! Korona na bransolecie Nowy dres, MTS z Rolexem w komplecie mam dużo gumeczek bo pliki są coraz więcej handel na ulicy, bez podatku, runo leśne prędzej się wyręczę , niż wezmę tę br”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Polish pszek
 • maria peszek polish
 • peszk poliz mnie poliż
 • peszek siły tekst
 • maria peszek im polish

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Hujawiak - Maria Peszek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Hujawiak - Maria Peszek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Maria Peszek.