Martyna Jakubowicz: B

Tekst piosenki

Brak wideo

Martyna Jakubowicz

Teksty: 78 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Martyna Jakubowicz: B

Nie wiem gdzie i kto pierwszy na ten pomysł wpadł bo idea ta liczy sobie dobre tysiąc lat spróbowałam raz w jednym zdaniu ująć jej całą treść brzmi ona tak: wszystko w normie ma zmieścić się Oooo! Ty masz taką jak inni być on ma kupić koszulę potem teczkę potem zdradzić naiwne sny Potem tak jak inni ty te same marzenia masz i dokładnie jak inni masz wzorcową twarz w twoim domu z betonu ależ ci twardnieje łeb przyjdzie dzień że i ty cała w normie zmieścisz się Oooo! Czy pamiętasz o tym jak dostawałaś w szkole pały bo nie chciałaś nigdy nosić tarcz O siebie walcz póki starcza sił o siebie walcz póki sen się śni o siebie walcz dobrze słuchaj mnie nie sprzedawaj się tak długo jak możesz Nawet dobry Bóg też swego sekretarza ma ten sumienny gość on swoje obowiązki dobrze zna na niebieskim biurku ma żyletek ostrych sześć i obcina skrzydła tym co próbują się wyżej wznieść Oooo! Ty masz taką jak inni być on ma kupić koszulę potem teczkę potem zdradzić naiwne sny kiedy wy porzucicie swój wielki plan usłyszycie o sobie "Nasze dzieci dorastają nam" O siebie walcz dobrze słuchaj mnie o siebie walcz nie poddawaj się o siebie walcz póki sen się śni o siebie walcz póki starcza sił O siebie walcz nie poddawaj się o siebie walcz dobrze słuchaj mnie o siebie walcz póki sen się śni o siebie walcz póki starcza sił Bądź jak skała bądź jak woda i bądź zawsze taka młoda bądź poezją bądź zaklęciem co głupotę zmienia w szczęście bądź jak piorun bądź jak pocisk co do serca ogień nosi
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Martyna Jakubowicz: B

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Martyna Jakubowicz: B

Skomentuj tekst

Martyna Jakubowicz: B

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Iluzja SONIA
  „Patrzę na Ciebie teraz najlepiej mi jest, leżysz tu obok słyszę cichy dziecka śmiech. Iluzja znika budzę się, sama w pokoju.. Ja przeleżałam milion łez Nie chcę wracać Zastaw mnie Ty wiesz,”
 • ZNIKAM NA CHWILĘ MONA
  „6 rano a na głowie ciągle milion spraw wciąż napędza mnie wspomnieniem, tamten stary świat i nawet kiedy zasnąć chcę i otulić się wciąż muszę wejść w ten szary dzień! Wciąż nie wierze ze od życia”
 • Będę robił rap (feat. The Returners) donGuralesko
  „kto by przypuszczał ż się wydarza taki plony ze te mikrofony przekujemy w plony Że wykorzystamy te psychiki stany? Że te plany przetopimy w peeleny, a te w ziemi łany Że te przekreślone szans pozb”
 • BEAUTIFUL JAMES Placebo
  „Bring me back to life Never let me go Your troubles and your strife I saw them Take me by the hand As we cross through battlefields Nobody understands Cause there's nobody at the wheel ”
 • BIG MOMMY OLIWKA BRAZIL
  „Wchodzi Big Mommy zrobić big money twoja suka patrzy w lustro widzi kasztany twoja suka ma dużo wspólnego z fiutami dupą zasłoniłam jej fake kryształy Utwór podpisany OLIWKA BRAZIL 'BIG MOMMY'”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • o siebie walcz tekst
 • jakubowiCz o siebie walcz
 • bądź jak skała bądź jak woda
 • zostać póki sił starczy wam walcz
 • martyna jakubowicz o siebie walcz

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki B - Martyna Jakubowicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu B - Martyna Jakubowicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Martyna Jakubowicz.