Martyna Jakubowicz: U mnie rosn

Tekst piosenki

Brak wideo

Martyna Jakubowicz

Teksty: 78 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Martyna Jakubowicz: U mnie rosn

Nie będę więcej robić na nikogo sama sieję, sama będę zrywaćposzły mi nieroby z mojej garderoby u mnie rosną fiołki, u was krzywaKupcie swoim gwiazdom nowe zęby płaćcie za aranże, scenariuszeja tam wolę trzymać się swych błędówinni do was przyjdą, ja nie muszę Gdy w kieszeni pusto, kasy brak spójrz na tego, co za dużo mato co ważne, nie kosztuje nicjedni robią krzywą, inni wolą żyć Gram dla ludzi z gniewu i z miłości reszta moich pragnień cicho czekato nie z pazerności tyle u nie złości jeszcze mam co jeść i nie narzekam Gdy w kieszeni pusto, kasy brak spójrz na tego, co za dużo mato co ważne, nie kosztuje nic jedni robią krzywą, inni wolą żyć O-mi o-ma-ja-jaj co to za dziwny kraj o-mi o-ma-ja-jajten kraj to nie jest, to nie jest raj O-mi o-ma-ja-jaj cóż to za dziwny kraj o-mi o-ma-ja-jajten kraj to nie jest, to nie jest raj
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Martyna Jakubowicz: U mnie rosn

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Martyna Jakubowicz: U mnie rosn

Skomentuj tekst

Martyna Jakubowicz: U mnie rosn

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • martyna jakubowicz odprowadź mnie na stacji

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki U mnie rosn - Martyna Jakubowicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu U mnie rosn - Martyna Jakubowicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Martyna Jakubowicz.