MDW - Tibian piosenka o tibii tekst piosenki - Teksciory.pl

MDW: Tibian piosenka o tibii

Tekst piosenki

Brak wideo

MDW

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

MDW: Tibian piosenka o tibii

Tibian Piosenka o tibii
1. Poranek 8 rano, nie mogę, spać bo muszę grać. Na chatę z kolegami pohandlować uhami, rozprawić się z Perkami. Trudny dzień Tibijczyka czeka. Mama na tibie narzeka, krzesło po lewej stronie, w razie czego tibie krzesłem obronie, ciałem zasłonie. 5 godzina oczy bolą wyloguje się jak koledzy pozwolą, trzeba się wykazać silną wolą. Level i skille bić, 10 godzin na kompie to naprawdę nic, bo jestem wyhartowany, nagrany. Jestem Tibijczyk pojebany, laski odstawiam na drugi plan bo dziewczynę w tibii mam. eee W piłkę pograć nie, bo czas marnuje się. Po co mi koledzy w szkole, same książkowe mole, mam przyjaciół na Metcherze, sojuszników na Metcherze. You
Ref. Kiedy czas mam to gram, a czas ciągle mam, wiec będę grał ile sił w komputerze. Mam ambicje wysoką, jakże chcę mieć level nr 100 grać grać - to jest motto. Jak by tego było mało ta tibie miliony się wydawało. Tak, plus itemy nie żartuję brak ściemy. Wolę od poniedziałku do soboty, bo w niedziele na kompach ustawiam boty.
2. Wszyscy koledzy ze wszystkich stron, tibia to nasz wspólny dom. Po co mi mama, po co mi tata, przecież w tibii mam brata. Tibia wychowuje nas na wojowników życia, ulicznych PKrów, tibijskich hakerów. Życie w tibii ma dwie strony. Wbijasz level jesteś zadowolony. Ubije cię jakich gnój, każdy PKer to chuj. Wyrobie skile i będzie mój. Tibia dla ludzi z charakterem. Nie grasz jesteś kolego zerem. Sram na komunikaty w TVNie. Mseachero nadaje na antenie. Najlepszy gracz na tibijskiej arenie. Polacy ludzie z zasadami: nie jesteśmy thiefami i Spamerami. Nie gadamy z Brazylijczykami. Polacy nr one cwaniakami. Tak.., między nami: brzydzimy się Brazylijczykami, a nie jesteśmy rasistami.
Ref. Kiedy czas mam to gram, a czas ciągle mam, wiec będę grał ile sił w komputerze. Mam ambicje wysoką, jakże chcę mieć level nr 100 grać grać - to jest motto. Jak by tego było mało ta tibie miliony się wydawało. Tak, plus itemy nie żartuję brak ściemy. Wolę od poniedziałku do soboty, bo w niedziele na kompach ustawiam boty.
3. Tylko w tibii do zrealizowania, szczęśliwy tylko w czasie expowania, skilli trenowania, magic levelu nabijania. Gdy jestem w szkole odliczam czas do grania, cały backpack postaci do sprzedania. Na ALEGRO domena handlowania postaciami i uhami, itemami. Wszystko wartość ma jak w realu. Doszedłem do wszystkiego pomału: 30., 50., 112. PKowałem teraz 16. ale chuj świat tibii jest mój. Mseachero na Metcherze, atlice Metcherze tylko na Premieniegierze paladyni i rycerze. Do wybory do koloru, gdy gram w tibie nic nie psuje mi humoru. Tibia uczy mnie jak grac w Realu: dojść do wszystkiego pomału. Mseachero w piosence o tibii strzałeczka zioooom tak you.
Ref. Kiedy czas mam to gram, a czas ciągle mam, wiec będę grał ile sił w komputerze. Mam ambicje wysoką, jakże chcę mieć level nr 100 grać grać - to jest motto. Jak by tego było mało ta tibie miliony się wydawało. Tak, plus itemy nie żartuję brak ściemy. Wolę od poniedziałku do soboty.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

MDW: Tibian piosenka o tibii

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

MDW: Tibian piosenka o tibii

 

Skomentuj tekst

MDW: Tibian piosenka o tibii

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (12 listopada 2012, 10:31)
Re: MDW - Tibian piosenka o tibii
Ja tam używam RedBota PRO :) Oficjalna strona: http://Redbot.pl

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka o tibii
 • Tekst tibia
 • tibian
 • piosenka o tibii tekst
 • piosenka tibia tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tibian piosenka o tibii - MDW, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tibian piosenka o tibii - MDW. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - MDW.