MDW: Tibian piosenka o tibii

Tekst piosenki

Brak wideo

MDW

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

MDW: Tibian piosenka o tibii

Tibian Piosenka o tibii
1. Poranek 8 rano, nie mogę, spać bo muszę grać. Na chatę z kolegami pohandlować uhami, rozprawić się z Perkami. Trudny dzień Tibijczyka czeka. Mama na tibie narzeka, krzesło po lewej stronie, w razie czego tibie krzesłem obronie, ciałem zasłonie. 5 godzina oczy bolą wyloguje się jak koledzy pozwolą, trzeba się wykazać silną wolą. Level i skille bić, 10 godzin na kompie to naprawdę nic, bo jestem wyhartowany, nagrany. Jestem Tibijczyk pojebany, laski odstawiam na drugi plan bo dziewczynę w tibii mam. eee W piłkę pograć nie, bo czas marnuje się. Po co mi koledzy w szkole, same książkowe mole, mam przyjaciół na Metcherze, sojuszników na Metcherze. You
Ref. Kiedy czas mam to gram, a czas ciągle mam, wiec będę grał ile sił w komputerze. Mam ambicje wysoką, jakże chcę mieć level nr 100 grać grać - to jest motto. Jak by tego było mało ta tibie miliony się wydawało. Tak, plus itemy nie żartuję brak ściemy. Wolę od poniedziałku do soboty, bo w niedziele na kompach ustawiam boty.
2. Wszyscy koledzy ze wszystkich stron, tibia to nasz wspólny dom. Po co mi mama, po co mi tata, przecież w tibii mam brata. Tibia wychowuje nas na wojowników życia, ulicznych PKrów, tibijskich hakerów. Życie w tibii ma dwie strony. Wbijasz level jesteś zadowolony. Ubije cię jakich gnój, każdy PKer to chuj. Wyrobie skile i będzie mój. Tibia dla ludzi z charakterem. Nie grasz jesteś kolego zerem. Sram na komunikaty w TVNie. Mseachero nadaje na antenie. Najlepszy gracz na tibijskiej arenie. Polacy ludzie z zasadami: nie jesteśmy thiefami i Spamerami. Nie gadamy z Brazylijczykami. Polacy nr one cwaniakami. Tak.., między nami: brzydzimy się Brazylijczykami, a nie jesteśmy rasistami.
Ref. Kiedy czas mam to gram, a czas ciągle mam, wiec będę grał ile sił w komputerze. Mam ambicje wysoką, jakże chcę mieć level nr 100 grać grać - to jest motto. Jak by tego było mało ta tibie miliony się wydawało. Tak, plus itemy nie żartuję brak ściemy. Wolę od poniedziałku do soboty, bo w niedziele na kompach ustawiam boty.
3. Tylko w tibii do zrealizowania, szczęśliwy tylko w czasie expowania, skilli trenowania, magic levelu nabijania. Gdy jestem w szkole odliczam czas do grania, cały backpack postaci do sprzedania. Na ALEGRO domena handlowania postaciami i uhami, itemami. Wszystko wartość ma jak w realu. Doszedłem do wszystkiego pomału: 30., 50., 112. PKowałem teraz 16. ale chuj świat tibii jest mój. Mseachero na Metcherze, atlice Metcherze tylko na Premieniegierze paladyni i rycerze. Do wybory do koloru, gdy gram w tibie nic nie psuje mi humoru. Tibia uczy mnie jak grac w Realu: dojść do wszystkiego pomału. Mseachero w piosence o tibii strzałeczka zioooom tak you.
Ref. Kiedy czas mam to gram, a czas ciągle mam, wiec będę grał ile sił w komputerze. Mam ambicje wysoką, jakże chcę mieć level nr 100 grać grać - to jest motto. Jak by tego było mało ta tibie miliony się wydawało. Tak, plus itemy nie żartuję brak ściemy. Wolę od poniedziałku do soboty.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

MDW: Tibian piosenka o tibii

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

MDW: Tibian piosenka o tibii

Skomentuj tekst

MDW: Tibian piosenka o tibii

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (12 listopada 2012, 10:31)
Re: MDW - Tibian piosenka o tibii
Ja tam używam RedBota PRO :) Oficjalna strona: http://Redbot.pl

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka o tibii
 • Tekst tibia
 • tibian
 • piosenka o tibii tekst
 • piosenka tibia tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tibian piosenka o tibii - MDW, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tibian piosenka o tibii - MDW. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - MDW.