Mel C: The first day of my life

Tekst piosenki

Brak wideo

Mel C

Teksty: 90 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Mel C: The first day of my life

So I found the reason to stay alive Try a little harder see the other side MelanieTalking to myself, too many sleepless nights Try to find a meaning to this stupid life TheI don't want a simple thing Sometimes i don't know who to be FirstHey, what youre looking' for? No one has the answer, they just want more DayHey who's gonna make it back? This could be the first day of my life OfSo I found the reason to let it go Tell you that Im smiling' but it's too mean to grow MyWill I find salvation in the arms of love? Will it stop me searching? LifeSongtexteWill it be enough? I don't want your sympathy Sometimes I don't know who to be SongtextHey, what you're looking' for? No one has the answer, they just want more LyricsHey who's gonna make it back? This could be the first day of my life LyricThe first time I really feel alive The first time to break the chain LiedertexteThe first the time to walk away from pain Hey, what you're looking' for? LiedertextNo one has the answer, they just want more Hey who's gonna make it back? AlleThis could be the first day of your life Hey, what you're looking' for? MelanieNo one has the answer, they just want more (ooh, yeah) TheHey who's gonna shine a light? This could be the first day of your life First
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mel C: The first day of my life

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mel C: The first day of my life

Skomentuj tekst

Mel C: The first day of my life

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki The first day of my life - Mel C, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu The first day of my life - Mel C. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mel C.