Mezo: T
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Mezo: T
Dzień zasypiał nadchodził zmierzchCiężkość powietrza ledwo dawało się znieśćKolejny dzień musiałem nieść ciężarBy nie dać się wrogom zgnieść i zwyciężaćKolejny rejs w moim życiu minąłKolejny rok miałem do tego miłośćI myślałem co będzie z kolejnym rokiemRaz pewnym krokiem raz chwiejnym krokiemPrzejdę, ale na dziś to już koniecCzułem radość, że to brzemię udało się donieść aż tuAż tu nagle znikąd usłyszałem, który dla reszty był cisząJacku daj temu miastu zwiastunMasz tu wielki dar i go piastujMusisz to skłócone miasto zjednoczyćJa nie będąc świadom swojej mocyNie mając nic do gadania do oddania w zamianNagle ujrzałem na niebie jego zamiarZamiast ciemniej zrobiło się jaśniejBo zbudowałem tęczę nad miastemJeśli chcesz możesz na mnie patrzećJestem jak twoja tęcza nad miastemNie bój się możesz liczyć na mnieNigdy nie zniknę na zawszeTwoja tęcza nad miastem Obudziłam się nagleNie zabraniaj mi zniknąć czasem ja i tak będę patrzećTo kolejny krok na mojej drodze , bo urodziłam na nowo sięGdy znalazłeś mnieTwoja siła i wsparcie dały mi tyle marzeńDzięki temu czuje, że można na niebie zatańczyćJestem tęczą nad miastem Obudziłam się nagleTo dla ciebie na zawsze nie zapomną, żeJeśli chcesz możesz na mnie patrzećJestem jak twoja tęcza nad miastemNie bój się możesz liczyć na mnieNigdy nie zniknę na zawszeJeśli chcesz możesz na mnie patrzećJestem jak twoja tęcza nad miastemNie bój się możesz liczyć na mnieNigdy nie zniknę na zawsze...
Tłumaczenie piosenki
Mezo: T
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Mezo: T
-
Ekstradyska
- Mezo
-
Na ostatni
- Mezo
-
Tina
- Mezo
-
Eudaimonia
- Mezo
-
Nie ma nic
- Mezo
Skomentuj tekst
Mezo: T
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
-
Toksyny (Słoń & The Returners)
Słoń
„Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
-
Wonderful
Monika Kociołek
„You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
-
Miodożer
Genzie
„Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
-
Suma wszystkich strachów
Małpa
„Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Z końcem początek - feat. Zalia
- GrubSon
-
Under The Aurora
- Counting Crows
-
SERENGETTI
- kukon
-
Caramel
- Sleep Token
-
Ile łez (prod. BL Beatz x Leśny)
- Sarius
-
GORĄCE OCEANY
- kukon
-
LITWINI
- kukon
-
from me to u - feat. Poppy
- BABYMETAL
-
Praca na tacy (PARODIA APT. ROSÉ & Bruno Mars) - x Baku Family
- LETNI
-
Con Amore - ft. Marta Moszczynska, Marcin Januszkiewicz
- Piotr Rubik
Reklama
Tekst piosenki T - Mezo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu T - Mezo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mezo.
Komentarze: 0