Mezo: Tina

Tekst piosenki

Brak wideo

Mezo

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Mezo: Tina

(There Is No Alternative)Nie byłem jedynym, który się Tobą zachłysnął kto miał Ciebie, miał wszystko, miał przyszłość. Zafascynowany poznawałem Cię blizej kazałaś mi się wszystkiego innego wyżec mówiłaś - będziesz wyżej niż reszta, gdy miałem dylemat szeptałaś - przestań mój drogi nie ma innej drogi zostaw ten świat on jest Tobie wrogi i rozpłyń się we mnie spełnię wszystko jestem jedyną receptą na przyszłość. Tak wyszło i nie trwało to długo jak stałem się Twoim pokornym wiernym sługą. Otwieram wino z Tiną, piję do dna byłaś jakdogmat, byłaś w tym dobra, tego chciałem, obcować z Twoim ciałem dawałaś rozkosz, której wcześniej nie znałem. Jestem tu pokaże Ci kilka miejsc, w których rozpłyniesz się ciepłem ust pokażę Ci cały świat mój świat mój. x2 Wiedziałem że mi jej zazdroszczą to było z moimi bliskimi niezgody kością. Mówili to wredna suka nie chciałem słuchać, Mówili jesteś z nią nie przychodź więcej tutaj! To nie ich wina nie będę ich przeklinać, nie znali jej, nie wiedzieli kim jest Tina, Żyli w innym świecie a ja przcież chciałem jakieś zgody, mówiła co pleciesz, nie szukaj kompromisów to był Tiny nakaz po chwili zniewolił mnie jej smak i zapach. Nie miałem alternatywy oni - ona po chwili rozpływałem się już w jej ramionach, czułem że rosnę w siłę z nią razem, noce pełne wrażeń spełnieniem marzeń Twoje ciało działało na mnie jak eliksir W jedną chwilę zapominałem o wszystkim. Jestem tu pokaże Ci kilka miejsc w których rozpłyniesz się ciepłem ust pokażę Ci cały świat mój świat mój x2 Mieliśmy coraz więcej wrogów ogół chyba przekreślił nas nasz obóz to tylko ja i Tina spaliliśmy mosty chciałem być z nią nie zwarzając już na koszty byłem zazdrosny Tina była piękna musiałem jej pilnować Tina była miękka wiedziałem już teraz że nie mogę przegrać, że zatrzymam każdego kto chciałby ją odebrać. Musiałem to dobrze rozegrać stałem się gorzki stałem się szorstki, łykałem proszki, przestałem interesować się lepszym światem stałem się niewolnikiem Tiny i własnym katem tylko po to, aby zaznać rozkoszy nocy, tylko po to, by zajrzeć jej głęboko w oczy , a potem wtulić się w jej włosy i z błogą miną zginąć. Nie było innej drogi Tino... Teraz wiem że z wspomnieniem możesz przestać nie, nie możesz jeśli chcesz przetrwać wiem że z wspomnieniem możesz przegrać. x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mezo: Tina

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mezo: Tina

Skomentuj tekst

Mezo: Tina

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Mezo t.i.n.a
 • mezo tina

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tina - Mezo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tina - Mezo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mezo.