Michał Bajor: Dedykacja dla dwojga

Tekst piosenki

Brak wideo

Michał Bajor

Teksty: 178 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Michał Bajor: Dedykacja dla dwojga

Zmiana uczuć w banał to historia znana, jakich sto.Skoro czas pogania, trzeba w kilku zdaniach zamknąć ją.Powie ta opowieść, co się może powieść parze z marzeń chociaż raz.Żeby skończyć temat: miejsca akcji nie ma, tylko czas.Razem chodzili do szkoły,zbierali zapasy dwój,na przerwie wyznał pod stołem:"Ty jesteś moja, ja twój".Kiedy wieszcza streszczał, nauczyciel wrzeszczał i bił w stół,wierzyć wciąż nie chcieli, że się da podzielić dwa na pół.I skoro ich zdaniem zwrot "być zakochanym" nie odmienia się przez czasw siódmym niebie byli zanim ukończyli siedem klas.Potem niewesołe życie daje szkołę, a fortuna kołem toczy procent swój,praca, ślub i dzieci, jedno, drugie, trzecie, i jedynki w szkole zamiastdawnych dwój.Wspólnych lat niemało szybko przeleciało, ciało się starzało ale dusza nie,czas miłości szyfry złamał, lecz tej cyfry wciąż podzielić nie da się.Jakoś im nie zbrzydła młodość, choć jej skrzydła strzępią się,i tak rok po roku, chociaż ludzie wokół mówią, żechyba wierzą w cuda, sądząc że się uda, przecież zje ich nuda wnet,"życie jest teatrem", "przeminęło z wiatrem" itp.Rzuca się w oczy na skwerzeich ubrań niemodny krój,łatwo domyślić się zwierzeń:"Ja jestem twoja, ty mój".Siedzą w starym kinie lub przy starym winie szepczą znów.Chociaż czas poganiał, to nie zmienił w banał tamtych słów.Więc nad grobem stojąc już się go nie boją, tamta pani i ten pan,i niech tak zostaną, tamten pan z tą panią sam na sam.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Michał Bajor: Dedykacja dla dwojga

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Michał Bajor: Dedykacja dla dwojga

Skomentuj tekst

Michał Bajor: Dedykacja dla dwojga

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dedykacja dla dwojga

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dedykacja dla dwojga - Michał Bajor, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dedykacja dla dwojga - Michał Bajor. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Michał Bajor.