Michał Bajor: Kasa, kasa, kasa

Tekst piosenki

Brak wideo

Michał Bajor

Teksty: 178 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Michał Bajor: Kasa, kasa, kasa

Od świtu praca aż po zmierzch By chociaż na rachunki mieć By chociaż na rachunki mieć Taki los I choćbyś sczezł i choćbyś skisł Nie zaoszczędzisz nigdy nic Jak na złość Nie ma sensu taki byt Trzeba pomysł mieć jak żyć Uczciwość praca furda dno Ktoś forsę ma to oskub go Oskub go Ref. Kasa kasa kasa Gdy zaciskasz pasa W naszych podłych czasach Pierwsza rzecz Kasa kasa kasa Z kasą jak na wczasach U króla Midasa Możesz mieć Kasa kasa kasa Zawsze dobra passa Życie pierwsza klasa Czar i wdzięk Kasa kasa kasa Nie ma innych zasad Dzisiaj ttylko kasa Liczy się Adoratorzy starszych pań Nic nie miewają często dlań Taki los Gdy wreszcie sypną ziemi garść Ma spadkobierców listę bank Jak na złość Inny trzeba przyjąć plan To Las Vegas albo Cann Fortuna wabi talią kart Pytanie tylko czy masz fart Czy masz fart Kasa kasa kasa... etc.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Michał Bajor: Kasa, kasa, kasa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Michał Bajor: Kasa, kasa, kasa

Skomentuj tekst

Michał Bajor: Kasa, kasa, kasa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka kasa kasa kasa
 • Kasa, kasa, kasa słowa , muzyka
 • Bajor, Kasa, kasa, kasa słowa , muzyka
 • kasa kasa
 • kasa kasa tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kasa, kasa, kasa - Michał Bajor, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kasa, kasa, kasa - Michał Bajor. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Michał Bajor.