Michał Bajor: W lesie, w lesie

Tekst piosenki

Brak wideo

Michał Bajor

Teksty: 178 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Michał Bajor: W lesie, w lesie

Dziś w lesie, w lesie, w lesieW lesie, w lesie, w lesie, w lesieWieść się niesieIdzie wrzesieńChłód przyniesieZa nim jesieńSpadną liścieNa jej przyjścieO tym wiatrJuż w drzewach graI w trawie, w trawie, w trawieW trawie, w trawie, w trawie, w trawieDrżą w obawieMaki krwawiejChabry łzawiejPękł dmuchawiecBrzęczą świerszczeDudni szerszeńGroźny gośćI piszczy cośA w stawie, w stawie, w stawieW stawie, w stawie, w stawie, w stawieTrwa bezprawieStraszy gawiedź Sum szubrawiecRak jak krawiecOstrzy szczypceMałej rybceSkrzela drżąDopadnie jąLecz w mieście, w mieście, w mieścieW mieście, w mieście, w mieście, w mieścieSpokój jeszczePiszą wierszeLeczą dreszczeŁapią kleszczePiją kawęKoszą trawęŻar na wskrośNadciąga cośZłego coś nadciągaZaraza mórKataklizm lub wojnaDrżąCzłek i zwierzI lasKrzew i kwiatI żabaDrab i brzdącI babaPop i ksiądzI grzyby I rybyDrżąŻuk i żubrI krabBuk i bóbrI baobabDrżą drżąGroza grozaKara karaCo się może stać, może staćStrachy strachy strachy strachyA gdzieś na łące, łące, łąceŁące, łące, łąceCykad koncertZsycha pnączeŻuk biedronceW głowie plączeNa manowcePoszły owcePłacze mleczTo jego rzeczA we wsi, we wsi, we wsi, we wsi, we wsi, we wsiRoje muchI zamętRyki krówPłacz lamentChłoną wieściNikt już nie śpiWszyscy trzeźwiBędą pieśniBędą łkaćNajstarsze z babA wszędzie, wszędzie, wszędzieWszędzie, wszędzie, wszędzie, wszędzieI na grzędzieI w urzędzieW rządzie w rzędziePsy łabędzieDrżą w obłędzieCo to będzieDeszcz czy mgłaCzy śnieg czy gradCzy skwar czy lódCzy kres czy cudSamienieli wszyscy w lesieI zamarło życie w trawieZ niepokoju dyszą w mieścieNasłuchują karpie w stawieCytI czekali dzień noc całąPrzyszedł świt lecs się nie stałoNic.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Michał Bajor: W lesie, w lesie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Michał Bajor: W lesie, w lesie

Skomentuj tekst

Michał Bajor: W lesie, w lesie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • w lesie tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W lesie, w lesie - Michał Bajor, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W lesie, w lesie - Michał Bajor. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Michał Bajor.