Michał Bajor: Zabawa

Tekst piosenki

Brak wideo

Michał Bajor

Teksty: 178 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Michał Bajor: Zabawa

Więc zejść kazali z oczu stromychZa jedno życie popełnioneKazali zejść, kto kazał zejśćDrepczę w pamięci przytłumionejGrzmoty wątpliwe są i ciałoNie byłaś i nie będziesz - rzekliKomu wymyślać tak się chciałoŻycie na niby, dla uciechyZabawa dziwnie się zaczęłaKtoś nie chciał przerwać gdy już zacząłKimś innym wojna się zajęłaKtoś nagle gwiazdy w dzień zobaczyłZabawa dziwnie trwała dalejGdyśmy się chcieli szybko minąćGdy w biegu stałem, jak ty stałaśBieg wieków nie pozwalał minąćZabawa dziwnie się śpieszyłaKtoś ciągle burzył, ktoś budowałA w wolnej chwili przyszła chwilaKto taką chwilę wyhodował?Więc zejść kazali z oczu stromychZa popełnione dla zabawyŻycie bez końca, tak bez końcaZe spojrzeń stromych zejść bez wprawyNawet bez tańców tych ostatnichI bez guzika przy sukienceI bez nadziei, i z nadziejąWygrywa szczęście, kto da więcej?Śmiejcie się, strome są spojrzeniaTak bardzo strome, że aż boląAle się ból jak życie zmieniaŻycie zaś bólu jest niewolą
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Michał Bajor: Zabawa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Michał Bajor: Zabawa

Skomentuj tekst

Michał Bajor: Zabawa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zabawa - Michał Bajor, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zabawa - Michał Bajor. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Michał Bajor.