Mieczysław Fogg: Ostatnia niedziela

Tekst piosenki

Mieczysław Fogg

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3
Profil artysty

Tekst piosenki

Mieczysław Fogg: Ostatnia niedziela

Teraz nie pora szukać wymówekfakt, że skończyło się,dziś przyszedł inny, bogatszy i lepszy ode mniei wraz z Tobą skradł szczęście me.Jedną mam prośbę, może ostatniąpierwszą od wielu lat,daj mi tę jedną niedzielę,ostatnia niedzielę,a potem niech wali się świat.To ostatnia niedzieladzisiaj się rozstaniemy,dzisiaj się rozejdziemyna wieczny czas.To ostatnia niedziela,więc nie żałuj jej dla mnie,spojrzyj czule dziś na mnieostatni raz.Będziesz jeszcze dość tych niedziel miała,a co ze mną będzie - któż to wie...To ostatnia niedziela,moje sny wymarzone,szczęście tak upragnioneskończyło się.Pytasz co zrobię i dokąd pójdę,dokąd mam iść, ja wiem...dziś dla mnie jedno jest wyjście,ja nie znam innego,tym wyjściem jest, no, mniejsza z tem.Jedno jest ważne - masz być szczęśliwao mnie już nie troszcz się,lecz zanim wszystko się skończy,nim los nas rozłączy,tę jedną niedzielę daj mi.To ostatnia niedzieladzisiaj się rozstaniemy,dzisiaj się rozejdziemyna wieczny czas.To ostatnia niedziela,więc nie żałuj jej dla mnie,spojrzyj czule dziś na mnieostatni raz.Będziesz jeszcze dość tych niedziel miała,a co ze mną będzie - któż to wie...To ostatnia niedziela,moje sny wymarzone,szczęście tak upragnioneskończyło się.
Autor tekstu: Zenon Friedwald

Tłumaczenie piosenki

Mieczysław Fogg: Ostatnia niedziela

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mieczysław Fogg: Ostatnia niedziela

Skomentuj tekst

Mieczysław Fogg: Ostatnia niedziela

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 2 sierpnia 2016, 12:33)
Re: Mieczys - Ostatnia niedziela
Przepiękna piosenka o rozstaniu. Takie jest życie.Szkoda,że nie można jej posłuchać.Kto to kiedyś śpiewał ?

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ta ostatnia niedziela tekst
 • ostatnia niedziela tekst
 • Teksciory ta ostatnia niedziela
 • Yeksciory ta ostatnia niedziela
 • to ostatnia niedziela tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ostatnia niedziela - Mieczysław Fogg, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ostatnia niedziela - Mieczysław Fogg. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mieczysław Fogg.