Mietek Szczesniak: Bajka,

Tekst piosenki

Brak wideo

Mietek Szczesniak

Teksty: 36 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Mietek Szczesniak: Bajka,

Zamykała co dzień marzenia I serca na klucz Nie chciała znów, cierpienia Lecz nie możliwe, jest tkliwe Więc dnia pewnego on, Pewny czułości, miłości Pojawił się, powiedział to Refren: Pora na, zapominanie I na oddanie Wszystkiego co się ma Niech czułość słów, jak Wiatru muskanie Niech Cię przekona, Niech Ci dopowie To ja! Pozamykał swój świat, by nie marzyć I wyrzucił klucz. Uwierzył, że nicnic się nie zdarzy! Niee! Lecz nie możliwe, jest tkliwe Więc dnia pewnego ona, Pewna czułości, miłości Zjawiła się Refren: Pora na, zapominanie I na oddanie Wszystkiego co się ma Niech czułość słów, jak Wiatru muskanie Niech Cię przekona, Niech Ci dopowie To ja! Niech Cię przekona, Niech Ci dopowie To ja! 3 x
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Mietek Szczesniak: Bajka,

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mietek Szczesniak: Bajka,

Skomentuj tekst

Mietek Szczesniak: Bajka,

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bajka, - Mietek Szczesniak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bajka, - Mietek Szczesniak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mietek Szczesniak.