Mietek Szczesniak: Chyba na pewno

Tekst piosenki

Brak wideo

Mietek Szczesniak

Teksty: 36 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Mietek Szczesniak: Chyba na pewno

Ludzie mówią mi wszystko przemijajeśli zdarzy się miłość czas ją zabijaale nie ma takiej siły, która przekona mnie,że nam nie uda sięLudzie mówią mi szkoda zachoduto nie uda się,bo nie ma powoduale nie ma takiej siły,a jeśli jest-niech wie,że nam uda się!Chyba nie wierzysz w toco los za plecami mai nie wierzysz, że to chyba na pewno janie wierz munie, nie, nie,chociaż tego chcesz i ja tego chcęChyba nie wierzysz w to, co los za plecami mai nie wierzysz, że to chyba na pewno janie wierz mu ufaj mniePrzecież tego chcesz i ja tego chcęLudzie mówią mi to się wypalinie popłyniesz długo na takiej falinie będę słuchał ich narzekańważne, co czuję i że pragnę!Chyba nie wierzyszBez słów i bez datbez tego,co daje światsam zdobędę szczęście swenie licząc lat!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Mietek Szczesniak: Chyba na pewno

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mietek Szczesniak: Chyba na pewno

Skomentuj tekst

Mietek Szczesniak: Chyba na pewno

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • szcześniak chyba napewno tekst
 • mieczysław+szcześniak+chyba+napewno
 • Chyba na pewno
 • chyba na pewno szcześniak

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chyba na pewno - Mietek Szczesniak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chyba na pewno - Mietek Szczesniak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mietek Szczesniak.