Mleko: Samotno

Tekst piosenki

Brak wideo

Mleko

Teksty: 5 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Mleko: Samotno

Jesteśmy razem i osobno inna melodia w nas gra i choćbym nawet Ciebie objął nie minie samotność ta odwracasz twarz do ściany ja w telewizor gapie się czy my wciaż jeszcze kochamy... czy nie kochamy już się... Smutna samotność we dwoje tak trudno jest razem być podzielić się niepokojem nie obok lecz razem żyć Ty czytasz inne gazety i o kim innym śnisz ja patrze na inne kobiety i z inną już chciałbym być pamiętam było pięknie tak bardzo kochalam Cię a każdy dzień... bez Ciebie był straconym dniem Smutna samotność we dwoje tak trudno jest razem być podzielić się niepokojem nie obok lecz razem życ /x3
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mleko: Samotno

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mleko: Samotno

Skomentuj tekst

Mleko: Samotno

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Tekst piosenki dzień bez ciebie jest straconym dniem
 • samotno mleko
 • mleko samotność we dwoje

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Samotno - Mleko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Samotno - Mleko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mleko.