Mleko: Martwa cisza

Tekst piosenki

Brak wideo

Mleko

Teksty: 5 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Mleko: Martwa cisza

Co zrobić ze zdjęciami, kłótniami, rozważaniami Wielkimi planami, myślami, powrotami, rozstaniami Jak skasować wszystkie wiadomości? Zetrzeć twój zapach z naszej wspólnej ławki Czy wyrzucić ten szalik - prezent na urodziny Boga? Zgasić światło, położyć się na schodach. Już sam chodzę do kina, obok siedzi wymyślona dziewczyna O twojej twarzy. Marzy mi się to, marzy, W ręku oparcie od fotela, to miejsce jest jak cela Scena, już dialogi na pamięć znam, wychodzę w połowie Wzrokiem łowie czy nie siedzisz w drugim rzędzie... Wszędzie cię widzę, wszędzie, na ulicy błoto Wypijam piwo pod tym samym sklepem A ty śpisz z telefonem, chociaż wiesz że nie zadzwonię... Ref. x2 Gdy nie ma nas, martwą ciszę wokół słyszę Chcę cofnąć czas, zanurzyć się w toni ciepła twych dłoni... [Ziomy mnie wołają, ziomy się zbierają] Oni mnie uleczą, poddadzą kuracji, dużo w tym racji W samotności myśli krążą wokół popiołki na stole, Dym w powietrzu rozjaśniał nowe przyszłości plany, Znowu jestem odurzony, muzyką naładowany Już nie jestem Bartonem, Flinkiem zapomnianym Tańczą z nami ściany, Znieczulone ulice nowymi barwami słowami podkreślone, Nie wracam myślami do przeszłości, mój świat ma inne prawa Moja ulica jest zawsze brudna, stara, chociaż nowa moja droga Zostaję sam, dla ciebie mam tylko te słowa, Nie cofnę już zegara, wyłączam mikrofon, ciśnienie opada Do zobaczenia, ja stąd spadam... Ref. x2 Gdy nie ma nas, martwą ciszę wokół słyszę Chcę cofnąć czas, zanurzyć się w toni ciepła twych dłoni...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mleko: Martwa cisza

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mleko: Martwa cisza

Skomentuj tekst

Mleko: Martwa cisza

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Martwa cisza - Mleko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Martwa cisza - Mleko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mleko.