Molesta: Grzeczne dzieci

Tekst piosenki

Brak wideo

Molesta

Teksty: 75 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Molesta: Grzeczne dzieci

To styl, który mam i którego się trzymam. To jest dla tych, którzy chcą iśc przez życie z rap grą. [ref.]x2 Grzeczne dzieci śpią o tej porze, bo słysząc to poczułyby się gorzej. Dziś jeszcze ty wycofać się możesz. Mówią hip-hop demoralizuje młodzież. Brudne ulice, plyty pokryte kurzem, zawiść i zazdrość, których tak nie lubię. W obskórnym klubie czuć złowrogi klimat, głośna muzyka, której nie da się wytrzymać. Zatruty kontrakt pozbawi cię humoru, ta cała branża to gra pozorów. Kilka utworów w radio, miałeś szanse, właściciel klubu zerwał się z hajsem. Bójki, do których nie chcesz się wtrącać, ciągłej podróży, której nigdy nie ma końca. Tanie fast-food'y i benzynowe stacje- czujesz flustrację? Bo to jest intro. Myślisz, że hip-hop jest sławy windą, myślisz, że żyję opływając w dobra, pozorny obraz, no, coś tak pobladł? Śmieje się z ciebie nawet twój sąsiad. [ref.]x2 Grzeczne dzieci śpią o tej porze, bo słysząc to poczułyby się gorzej. Dziś jeszcze ty wycofać się możesz. Mówią hip-hop demoralizuje młodzież. No i co? Sprzedałeś cały nakład. Zakład, że ty liczyłeś na więcej. Ja w przeciwieństwie wkładam w to serce. Jesteś w rozterce? Masz brudne ręce? Sławy zmielą tej maszyny tryby, zastanów się czy chcesz tutaj przybyc. A na dodatek ktoś nagrał disa i tylko cisza, jest jedna klisza. W telewizji widzisz jak bogaty raper w swojej willi ma na ścianach papier. Tutaj jest Polska, ja myślę inaczej, setny raz znowu to tłumaczę. W klipach mają trawę i wódę, tak chcesz zabijac osiedlową rudę? Praca na scenie naprawdę stresuje, dziwię się, że to ci imponuje. [ref.]x2 Grzeczne dzieci śpią o tej porze, bo słysząc to poczułyby się gorzej. Dziś jeszcze ty wycofać się możesz. Mówią hip-hop demoralizuje młodzież. Niech to dotrze do twojej wyobraźni, że na osiedlu szybko się wyjaśni. Niektórych drażni nawet dźwięk twojej ksywy, czy jesteś wobec siebie uczciwy? Sprawdź się zanim w ogóle się nagrasz, będziesz w porządku jak sam o to zadbasz. Nie grasz tu czysto, każdy to widzi, co, jest ci głupio i teraz się wstydzisz? Tak ci tęskno do złudnej kariery, hip-hop to majk i adaptery. Brama, ulica, boisko przy szkole, a nie kajdan i podrobiony rolex. Twoje pięć minut skurczyło się doszczętnie, przejdź obok nas całkiem obojętnie. Ktoś bardzo chętnie zajmie twoje miejsce, poświęci się i odda temu serce. [ref.]x2 Grzeczne dzieci śpią o tej porze, bo słysząc to poczułyby się gorzej. Dziś jeszcze ty wycofać się możesz. Mówią hip-hop demoralizuje młodzież. To styl, który mam i którego się trzymam. To jest dla tych, którzy chcą iśc przez życie z rap grą. To styl, który mam i którego się trzymam. To jest dla tych, którzy chcą iśc przez życie z rap grą i gotowi są przypieczętować to włąsną krwią.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Molesta: Grzeczne dzieci

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Molesta: Grzeczne dzieci

Skomentuj tekst

Molesta: Grzeczne dzieci

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • My Universe Coldplay x BTS
  „You, you are my universe And i just want to put you first You, you are my universe And i In the night I lie and look u pat you Whne the mornig comes I watch you up There’s a paradise They c”
 • Baila Ella Young Leosia
  „Baila Ella Baila Baila Ella cała sala tańczy tu to Macarena Basia, Ela, Maria i Helena twoja dupka wraca do nas jak bumerang w każdy melanż u nas w każdy melanż jest afera kiedy szukamy aftera”
 • Batoniki (feat. Hodak) Sokół
  „Reader nazywa się twix przeżyłem niejeden lift ulice zmieniają styl ulice słuchaj nic wciąż nie pierdol o życiu mi dziś skończ! jak chcesz się utopić - wypływasz toniesz, jak próbujesz się na ”
 • Ptaki Krzysztof Zalewski
  „Las, wczesne lato jak konwalie pachnie czas jest go w burd ty i ja co ty na to? przecież jedyne co nas dzieli to ten stół wiadomości straszą że wyłączą jutro sens zapytałem o to ptaki - wyś”
 • Wołanie (MIUOSH x ZESPÓŁ ŚLĄSK - Pieśni Współczesne) KRÓL
  „Wybiegam stąd wybiegłem stąd żeby uciec aż spalą dom po ciuchu z mroku wrócę popiół przykrył śnieg roztarł czas tak głośno mało wiem ze nigdy nie chcieli nas dopóki umiem marzyć wierzę w n”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mówią hip hop demoralizuje młodzież
 • tekst piosenki marsz grzecznych dzieci
 • hip hop winda tekst
 • hip hop demoralizuje młodzież co to znaczy
 • Grzeczne dzieci molesta tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Grzeczne dzieci - Molesta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Grzeczne dzieci - Molesta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Molesta.