Molesta: Grzeczne dzieci

Tekst piosenki

Brak wideo

Molesta

Teksty: 75 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Molesta: Grzeczne dzieci

To styl, który mam i którego się trzymam. To jest dla tych, którzy chcą iśc przez życie z rap grą. [ref.]x2 Grzeczne dzieci śpią o tej porze, bo słysząc to poczułyby się gorzej. Dziś jeszcze ty wycofać się możesz. Mówią hip-hop demoralizuje młodzież. Brudne ulice, plyty pokryte kurzem, zawiść i zazdrość, których tak nie lubię. W obskórnym klubie czuć złowrogi klimat, głośna muzyka, której nie da się wytrzymać. Zatruty kontrakt pozbawi cię humoru, ta cała branża to gra pozorów. Kilka utworów w radio, miałeś szanse, właściciel klubu zerwał się z hajsem. Bójki, do których nie chcesz się wtrącać, ciągłej podróży, której nigdy nie ma końca. Tanie fast-food'y i benzynowe stacje- czujesz flustrację? Bo to jest intro. Myślisz, że hip-hop jest sławy windą, myślisz, że żyję opływając w dobra, pozorny obraz, no, coś tak pobladł? Śmieje się z ciebie nawet twój sąsiad. [ref.]x2 Grzeczne dzieci śpią o tej porze, bo słysząc to poczułyby się gorzej. Dziś jeszcze ty wycofać się możesz. Mówią hip-hop demoralizuje młodzież. No i co? Sprzedałeś cały nakład. Zakład, że ty liczyłeś na więcej. Ja w przeciwieństwie wkładam w to serce. Jesteś w rozterce? Masz brudne ręce? Sławy zmielą tej maszyny tryby, zastanów się czy chcesz tutaj przybyc. A na dodatek ktoś nagrał disa i tylko cisza, jest jedna klisza. W telewizji widzisz jak bogaty raper w swojej willi ma na ścianach papier. Tutaj jest Polska, ja myślę inaczej, setny raz znowu to tłumaczę. W klipach mają trawę i wódę, tak chcesz zabijac osiedlową rudę? Praca na scenie naprawdę stresuje, dziwię się, że to ci imponuje. [ref.]x2 Grzeczne dzieci śpią o tej porze, bo słysząc to poczułyby się gorzej. Dziś jeszcze ty wycofać się możesz. Mówią hip-hop demoralizuje młodzież. Niech to dotrze do twojej wyobraźni, że na osiedlu szybko się wyjaśni. Niektórych drażni nawet dźwięk twojej ksywy, czy jesteś wobec siebie uczciwy? Sprawdź się zanim w ogóle się nagrasz, będziesz w porządku jak sam o to zadbasz. Nie grasz tu czysto, każdy to widzi, co, jest ci głupio i teraz się wstydzisz? Tak ci tęskno do złudnej kariery, hip-hop to majk i adaptery. Brama, ulica, boisko przy szkole, a nie kajdan i podrobiony rolex. Twoje pięć minut skurczyło się doszczętnie, przejdź obok nas całkiem obojętnie. Ktoś bardzo chętnie zajmie twoje miejsce, poświęci się i odda temu serce. [ref.]x2 Grzeczne dzieci śpią o tej porze, bo słysząc to poczułyby się gorzej. Dziś jeszcze ty wycofać się możesz. Mówią hip-hop demoralizuje młodzież. To styl, który mam i którego się trzymam. To jest dla tych, którzy chcą iśc przez życie z rap grą. To styl, który mam i którego się trzymam. To jest dla tych, którzy chcą iśc przez życie z rap grą i gotowi są przypieczętować to włąsną krwią.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Molesta: Grzeczne dzieci

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Molesta: Grzeczne dzieci

Skomentuj tekst

Molesta: Grzeczne dzieci

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mówią hip hop demoralizuje młodzież
 • tekst piosenki marsz grzecznych dzieci
 • hip hop winda tekst
 • hip hop demoralizuje młodzież co to znaczy
 • Grzeczne dzieci molesta tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Grzeczne dzieci - Molesta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Grzeczne dzieci - Molesta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Molesta.