Molesta: Nigdy nie m

Tekst piosenki

Brak wideo

Molesta

Teksty: 75 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Molesta: Nigdy nie m

Włóż mikrofon, bo nawijam, historia się zaczyna w napięciu trzyma jak pieprzony kryminał tyle epizodów - nie! dzień z pozoru jak każdy inny zła wiadomość nagle wszyscy bezsilni ja pamiętam, jeszcze dziś nas - nigdy, nigdy nigdy nie złamie choroba, nie zabraknie zdrowia miejsce nasze - nigdy w grobach tydzień jak jedna doba zabawa w Boga 160 przez centrum w sześciu jednym wozem zwinięty baton, biały wciągający asfalt rozstępował się jak Czerwone Morze czym byliśmy? linią na monitorze to miało nas w garści, nikt nie dostrzegł przepaści szybciej, więcej - krok po kroku do zapaści ziom na ziemi, niewidzialna dłoń żywa w gardle, na ustach piana, lustrzana sala bez wyjścia w imadle lekcja, którą będę pamiętał nigdy nie mów nigdy, wyda świadomość puenta obraz jak padam na ciernie życia, krwawię coś pęka we mnie, kompromis w sprawie marzeń nie jestem z cukru, się nie rozpuszczę, lecz ciąży presja śladu, który jest zbyt świeży żeby go zadeptać czas biegnie naprzód, błądząc po krętych drogach nigdy nie sądziłem, że spokój może ratować położyło mnie od nowa, fundament jest solidny znam tą melodię - nigdy nie mów nigdy! ref. Nigdy nie mów nigdy - zapomnij o tych słowach przyjdzie czas, będziesz ich żałował nasze wersy w waszych domach przekaz ze słonecznego stoku i Grochowa } x2 Tu chodzi o dystans... Nigdy nie mów nigdy! bo nie wiesz co cię spotka, tu zemsta jest słodka,a prawda jest gorzka, lecz mimo to ja przełykam tego proszka ciągle cię słucham i wciąż słyszę 'nigdy' ty lepiej milcz, twoje obietnice zbrzydły tracę przyjaciela, bo hera go zabiera zamiast wybrać dom; wybierałeś cela dałeś walkovera, a śmiałeś się z.. (?) teraz już wiem kto kogo rozlicza kolejny mach ze spływającej kropli - to kolejny krok w stronę parszywej utopii mówiłeś - 'nigdy' - lecz się oszukałeś choć się zarzekałeś, wiemy, że kłamałeś dziś słowo dawałeś, jutro je łamałeś w całej tej bajce prawdę ukrywałeś Nigdy nie mów nigdy, bo nie wiesz co cię spotka to o tobie zwrotka, płyniesz tym kanałem nieraz dzieciaku dłoń ci podawałem ja cię szanowałem i będę cię żałować, jeśli tak nie jest - z błędu mnie wyprowadź ref. Nigdy nie mów nigdy - zapomnij o tych słowach! przyjdzie czas, będziesz ich żałował... } x2 NIGDY NIE MÓW NIGDY!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Molesta: Nigdy nie m

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Molesta: Nigdy nie m

Skomentuj tekst

Molesta: Nigdy nie m

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nigdy nie m - Molesta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nigdy nie m - Molesta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Molesta.