Molesta: Nigdy nie m

Tekst piosenki

Brak wideo

Molesta

Teksty: 75 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Molesta: Nigdy nie m

Włóż mikrofon, bo nawijam, historia się zaczyna w napięciu trzyma jak pieprzony kryminał tyle epizodów - nie! dzień z pozoru jak każdy inny zła wiadomość nagle wszyscy bezsilni ja pamiętam, jeszcze dziś nas - nigdy, nigdy nigdy nie złamie choroba, nie zabraknie zdrowia miejsce nasze - nigdy w grobach tydzień jak jedna doba zabawa w Boga 160 przez centrum w sześciu jednym wozem zwinięty baton, biały wciągający asfalt rozstępował się jak Czerwone Morze czym byliśmy? linią na monitorze to miało nas w garści, nikt nie dostrzegł przepaści szybciej, więcej - krok po kroku do zapaści ziom na ziemi, niewidzialna dłoń żywa w gardle, na ustach piana, lustrzana sala bez wyjścia w imadle lekcja, którą będę pamiętał nigdy nie mów nigdy, wyda świadomość puenta obraz jak padam na ciernie życia, krwawię coś pęka we mnie, kompromis w sprawie marzeń nie jestem z cukru, się nie rozpuszczę, lecz ciąży presja śladu, który jest zbyt świeży żeby go zadeptać czas biegnie naprzód, błądząc po krętych drogach nigdy nie sądziłem, że spokój może ratować położyło mnie od nowa, fundament jest solidny znam tą melodię - nigdy nie mów nigdy! ref. Nigdy nie mów nigdy - zapomnij o tych słowach przyjdzie czas, będziesz ich żałował nasze wersy w waszych domach przekaz ze słonecznego stoku i Grochowa } x2 Tu chodzi o dystans... Nigdy nie mów nigdy! bo nie wiesz co cię spotka, tu zemsta jest słodka,a prawda jest gorzka, lecz mimo to ja przełykam tego proszka ciągle cię słucham i wciąż słyszę 'nigdy' ty lepiej milcz, twoje obietnice zbrzydły tracę przyjaciela, bo hera go zabiera zamiast wybrać dom; wybierałeś cela dałeś walkovera, a śmiałeś się z.. (?) teraz już wiem kto kogo rozlicza kolejny mach ze spływającej kropli - to kolejny krok w stronę parszywej utopii mówiłeś - 'nigdy' - lecz się oszukałeś choć się zarzekałeś, wiemy, że kłamałeś dziś słowo dawałeś, jutro je łamałeś w całej tej bajce prawdę ukrywałeś Nigdy nie mów nigdy, bo nie wiesz co cię spotka to o tobie zwrotka, płyniesz tym kanałem nieraz dzieciaku dłoń ci podawałem ja cię szanowałem i będę cię żałować, jeśli tak nie jest - z błędu mnie wyprowadź ref. Nigdy nie mów nigdy - zapomnij o tych słowach! przyjdzie czas, będziesz ich żałował... } x2 NIGDY NIE MÓW NIGDY!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Molesta: Nigdy nie m

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Molesta: Nigdy nie m

Skomentuj tekst

Molesta: Nigdy nie m

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nigdy nie m - Molesta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nigdy nie m - Molesta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Molesta.