Moody Blues: One lonely room

Tekst piosenki

Brak wideo

Moody Blues

Teksty: 218 Tłumaczenia: 1 Wideo: 1

Tekst piosenki

Moody Blues: One lonely room

One lonely room, Nobody there. Nobody sits In one lonely chair. I know the feeling For the first time in my life. I should I should have known. Better. Oh I should. I should have known better. One lonely room, No footseps on the floor, Nobody needs To answer the door. I know the feeling For the first time in my life. Oh I should I should have known. I should have known better. Oh I should. I should have known. Better. You took the wind out of my sails. You took my train right off the rails. You left a car that had no wheels. You left some shoes that had no heels. You took the wind out of my sails. You took my train right off the rails.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Moody Blues: One lonely room

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Moody Blues: One lonely room

Skomentuj tekst

Moody Blues: One lonely room

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki One lonely room - Moody Blues, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu One lonely room - Moody Blues. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Moody Blues.