Myslovitz: Ściąć wysokie drzewa

Tekst piosenki

Brak wideo

Myslovitz

Teksty: 121 Tłumaczenia: 0 Wideo: 25

Tekst piosenki

Myslovitz: Ściąć wysokie drzewa

Smutny śpiew wysokich drzew Ojciec i mały chłopiec wtulony w jego pierś Gęsty dym , niemy krzyk Strzały w pierwszy dzień szkoły , rozerwane sny Ten świat to Ty i ja To my , motyle i ćmy Juz czas , zatrzymaj się I wróć , posłuchaj i patrz Wróc ... Jeszcze kilka chwil , pulsują sekundy Cały w sobie się trzęsę, błysk i ciemność żarówki Resztki słów , szary pył Kartki z zeszytu na wietrze , rozerwane sny Ten świat to Ty i ja To my , motyle i ćmy Już czas zatrzymaj się I wróć , posłuchaj i patrz Wróć , kochaj i trwaj Wróć ... Ten świat to Ty i ja To my , motyle i ćmy Juz czas zatrzymaj się I wróć stamtąd gdzie jesteś Wróć , za daleko zaszedłeś Wróć ... Smutny śpiew wysokich drzew Ojciec i mały chłopiec wtulony w jego pierś Pewnie powiesz to okropne Zrzucisz winę na innych , potem zaśniesz spokojnie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Myslovitz: Ściąć wysokie drzewa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Myslovitz: Ściąć wysokie drzewa

Skomentuj tekst

Myslovitz: Ściąć wysokie drzewa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Myslovitz motyle i ćmy
 • motyle i cmy myslovitz
 • ściąć wysokie drzewa myslovitz
 • ten świat to ty i ja to my motyle i ćmy
 • myslovitz uciekam na drzewo

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ściąć wysokie drzewa - Myslovitz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ściąć wysokie drzewa - Myslovitz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Myslovitz.