Nag: Spoczywaj w pokoju Aniu

Tekst piosenki

Brak wideo

Nag

Teksty: 166 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Nag: Spoczywaj w pokoju Aniu

Piosenka dedykowana Ani Nierzwickiej spoczywaj w pokoju ... Kolejna osoba odeszła, przez niebne bramy jej dusza przeszła, Spoczywaj w pokoju, pamiętamy Cię jesteśmy z Tobą, do zobaczenia w niebie. Boże, znów zabrałeś kolejną istotę do nieba, Aniu, z nami już tu dziś Ciebie nie ma dwadzieścia lat byle szybko, odeszłaś dużo za wcześnie, ja nie mogę w to uwierzyć jeszcze, Ty pewnie teraz, spoglądasz na nas z góry, unosisz się gdzieś, wysoko ponad chmury, Lecz widocznie takie było, Twoje przeznaczenie, taki Twój los, a dla nas ogromny w serca cios. Wiedz, że będziemy o Tobie zawsze pamiętali, byłaś wesoła, tajemnicza, wszyscy Cię kochali, Teraz już idziesz po schodach do bram, światło nowego życia niesie Cię tam, Twoje ostatnie spojrzenie, na nasz świat, teraz pomyśl, ile on tak naprawdę jest wart, łzy spływają po policzku, serce płacze, wiem, że nie za szybko, Ciebie zobaczę, Zawsze mogłaś polegać, na swoich przyjaciołach, Mówić im o wszystkim, bez żadnych obaw, Rodzinie przesyłam głębokie kondolencje, chciałbym ofiarować coś więcej, niż tylko te słowa, w tej piosence, Odeszłaś od nas, w tak młodym wieku, świat jest pełen nie zrozumiałych regół, będę modlił się za Ciebie, za Twoją duszę, musimy żyć dalej, lecz to ogromna strata, za co to zapłata, w bólu takim Twoja mama i tata, Twoja rodzina, wszyscy znajomi, jest jedna rzecz, co ten straszliwy ból ukoi, Czas leczy rany, musimy umieć dalej żyć, Lecz nie ma co się kryć, bardzo nam Ciebie brakuje, każdy w swoich sercach Ciebie opłakuje, Kolejna osoba odeszła, przez niebne bramy jej dusza przeszła, Spoczywaj w pokoju, pamiętamy Cię, jesteśmy z Tobą do zobaczenia w niebie. Kolejna osoba odeszła, przez niebne bram jej dusza przeszła, Spoczywaj w pokoju ,pamiętamy Cię, jesteśmy z Tobą do zobaczenia w niebie. Spoczywaj w pokoju Aniu, wszystkie chwile spędzone z Tobą, będziemy pamiętali i głęboko w sercu je schowamy, a przecież to czas Twojego odpoczynku, za każdym razem, gdy spojrzymy w niebo będziemy widzieli tam Twoją twarz wiedząc że jesteś gdzieś tam, spoglądasz na nasze życie, czekasz na nas... Spoczywaj w pokoju...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Nag: Spoczywaj w pokoju Aniu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Nag: Spoczywaj w pokoju Aniu

Skomentuj tekst

Nag: Spoczywaj w pokoju Aniu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • teksty piosenek spoczywaj w pokoju

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Spoczywaj w pokoju Aniu - Nag, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Spoczywaj w pokoju Aniu - Nag. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nag.