Nag: Spoczywaj w pokoju Aniu

Tekst piosenki

Brak wideo

Nag

Teksty: 164 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Nag: Spoczywaj w pokoju Aniu

Piosenka dedykowana Ani Nierzwickiej spoczywaj w pokoju ... Kolejna osoba odeszła, przez niebne bramy jej dusza przeszła, Spoczywaj w pokoju, pamiętamy Cię jesteśmy z Tobą, do zobaczenia w niebie. Boże, znów zabrałeś kolejną istotę do nieba, Aniu, z nami już tu dziś Ciebie nie ma dwadzieścia lat byle szybko, odeszłaś dużo za wcześnie, ja nie mogę w to uwierzyć jeszcze, Ty pewnie teraz, spoglądasz na nas z góry, unosisz się gdzieś, wysoko ponad chmury, Lecz widocznie takie było, Twoje przeznaczenie, taki Twój los, a dla nas ogromny w serca cios. Wiedz, że będziemy o Tobie zawsze pamiętali, byłaś wesoła, tajemnicza, wszyscy Cię kochali, Teraz już idziesz po schodach do bram, światło nowego życia niesie Cię tam, Twoje ostatnie spojrzenie, na nasz świat, teraz pomyśl, ile on tak naprawdę jest wart, łzy spływają po policzku, serce płacze, wiem, że nie za szybko, Ciebie zobaczę, Zawsze mogłaś polegać, na swoich przyjaciołach, Mówić im o wszystkim, bez żadnych obaw, Rodzinie przesyłam głębokie kondolencje, chciałbym ofiarować coś więcej, niż tylko te słowa, w tej piosence, Odeszłaś od nas, w tak młodym wieku, świat jest pełen nie zrozumiałych regół, będę modlił się za Ciebie, za Twoją duszę, musimy żyć dalej, lecz to ogromna strata, za co to zapłata, w bólu takim Twoja mama i tata, Twoja rodzina, wszyscy znajomi, jest jedna rzecz, co ten straszliwy ból ukoi, Czas leczy rany, musimy umieć dalej żyć, Lecz nie ma co się kryć, bardzo nam Ciebie brakuje, każdy w swoich sercach Ciebie opłakuje, Kolejna osoba odeszła, przez niebne bramy jej dusza przeszła, Spoczywaj w pokoju, pamiętamy Cię, jesteśmy z Tobą do zobaczenia w niebie. Kolejna osoba odeszła, przez niebne bram jej dusza przeszła, Spoczywaj w pokoju ,pamiętamy Cię, jesteśmy z Tobą do zobaczenia w niebie. Spoczywaj w pokoju Aniu, wszystkie chwile spędzone z Tobą, będziemy pamiętali i głęboko w sercu je schowamy, a przecież to czas Twojego odpoczynku, za każdym razem, gdy spojrzymy w niebo będziemy widzieli tam Twoją twarz wiedząc że jesteś gdzieś tam, spoglądasz na nasze życie, czekasz na nas... Spoczywaj w pokoju...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Nag: Spoczywaj w pokoju Aniu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Nag: Spoczywaj w pokoju Aniu

Skomentuj tekst

Nag: Spoczywaj w pokoju Aniu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • teksty piosenek spoczywaj w pokoju

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Spoczywaj w pokoju Aniu - Nag, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Spoczywaj w pokoju Aniu - Nag. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nag.