Natural Dread Killaz: Sample

Tekst piosenki

Brak wideo

Natural Dread Killaz

Teksty: 30 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Natural Dread Killaz: Sample

Siedząc w pustym pokoju przy dobrym nastroju mozna wyruszyć do boju to już bedzie, któryś ras z rzędu potyczka rozgrywka prkatyczna, muzyczna lub liryczna każda nutka fantastyczna dżwięki prezętują swoje wdzięki ułożone jak trzeba uchylają bramy nieba to jakaś magia, zaklęcie abrakadabra sample do sampla klejona kolejna partia podkladu do którego puźniej gady gadu zapoda emce ( :D:D ) taka profesja takie jego jest zajęcie rośnie napięcie na pięciolini małe spięcie walka o miesjce gdzie czyje będzie by to brzmiało by to jakiś sens miało ludzi bujało w każdą głowe z łatwością wpadało, nie wylatywało ... mieszanka niskich z wysokim tonem efekty nałożone to co rozpoczęte musi być skończone A co ty robisz tu? spawam te sample tu a co ty robisz w tle? w tle sample spawam x4 Rzucam słowo w prawo, tak ja rzucam słowo w lewo zepsawany efekt nie mono lecz stereo prubka, obrubka dzwięko gra, malutka nutka muzyka niczym rzeka w nurt swój wciąga porywa do końca, ja na sobie suchej nitki nie zostawiam tak to podpowaidam wam słuchajcie w tle mówi mój kompan ( ?? ) układ spontan na wszystkich frontach porozrzucany po kątach dośmiertny kontakt elementów melodyjki cąłkiem spora masa jam jest Y.A.N.A.Z. łamacz muzycznych zasad usłysz ten .. to moja praca po której właśnie stąpam, przez śpiewający las podążam otoczony dzwiękami mijam, ja mijam się z dniami otoczony wyrazami mijam, ja mijam sie z latami A co ty robisz tu? spawam te sample tu A co ty robisz w tle? w tle sample spawam x4 Muzyka łagodzi obyczaje tak mi się wydaje jest moim rajem bo kiedy rano wstaje zaraz zapuszczam pierwsze lepsze dźwięki od razu jestem rześki humor mi się poprawia nawet jakbym lewą nogą wstawał teraz tylko herbata lub kawa dalsza praca od samego rana, słowem sample spawam nawet się nie zastanawiam jak co po co wszystko kleje na bieżąco przy mikrofonie zawsze na stojąco działa to na mnie napędzająco, że aż ciężko się zatrzymać będe pocinać, żeby rozwijać zasady naginać to nie pantomima, nic nie jest udawane, błędy jeśli występują są korygowane więc pomijam już tą sprawe kosze nucistą murawe mam postawe dlatego składanie tego nie zaprzestane dla was kończe to gadanie i pocinam szybko, sprawnie spawać słowne sample A co ty robisz tu? spawam te sample tu a co ty robisz w tle? w tle sample spawam x4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Natural Dread Killaz: Sample

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Natural Dread Killaz: Sample

Skomentuj tekst

Natural Dread Killaz: Sample

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ndk sample tekst
 • natural dread killaz sample

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sample - Natural Dread Killaz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sample - Natural Dread Killaz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Natural Dread Killaz.