Natural Dread Killaz: Uwierzy

Tekst piosenki

Brak wideo

Natural Dread Killaz

Teksty: 30 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Natural Dread Killaz: Uwierzy

Ref:A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cudaMusisz być waleczny jak Lion on JudaPamietaj, że Babilon to jedna wielka obłudaEj bracie, ej siostroA myślisz sobie jak tu źle, jak nie mrawo czuje się, Zniechęcenie ogarnia CiebieA duzo pytań, odpowiedzi bardzo małoSkąd ten stan? Przecież nic się nie stało!Patrzysz do tyłu i nie widzisz nic niestetyPatrzysz do przodu i leca ci łzyA pomyśl - bardzo wielu ludzi by chciałoByć na drodze do szczęścia w tym miejscu co tyJa mówie - dosyć, dosyć! Dosyć narzekania!Dosyć, dosyć nad soba się użalania!Życie po to jest żeby je przeżyćTrzeba komuś zaufać, w coś wreszcie uwierzyćKażdego ranka podróż zaczyna się od nowaDużo lepiej się idzie, gdy podniesiona głowaDaj sobie wreszcie kredyt zaufaniaMasz mało do starcienia,bardzo dużo do zyskaniaKażdy ma jakiś talent, więc zacznij cos robićPo jakimś czasie zacznie Ci wychodzićWtedy przyjdzie satysfakcja - nikt Ci jej nie odbierze!Ale musisz uwierzyć w siebie, uwierzyć szczerze!Pogódź się z samym sobą, uczyń swoje "ja" bratemRastafara pokieruje twoim światemI pozbędziesz się zwątpienia, pozbędziesz sie troskiWszelkie problemy zamienią się w drobnostkiRef:A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cudaMusisz być waleczny jak Lion on JudaPamietaj, że Babilon to jedna wielka obłudaEj bracie, ej siostroNie bądź dłużej smutna!Kiedy zaczynasz wątpić w swoje własne wierzeniaMyślisz, że nie masz już nic do ocaleniaWiedz, że to Jah, to Jah, jest panem przeznaczeniaOn jest jedyną droga do wyzwoleniaBo nawet, gdy wkoło otacza nas tylko nędzaTo na .... napędza nasze sercaDla nich wszelkie bogactwa, dla nich zdrada i chciwośćDla nas prawdziwe zycie, zrozumienie i miłośćI nie ważne są podziały, między podziałamiWszyscy tak naprawdę jesteśmy tacy samiChoć podążamy wciąż nieznanymi ścieżkamiRastafara jest międzynamiI pamiętaj - bracie, siostro - twoje miejsce jest w SyjoniePrzy tronie króla najwyższego w złotej koronieJa po jego prawej stronie, za życia i po zgonieNiech święty ogień wiecznie płonie!Ref:A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cudaMusisz być waleczny jak Lion on JudaPamietaj, że Babilon to jedna wielka obłudaEj bracie, ej siostroNie bądź dłużej smutna!Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cudaMusisz być waleczny jak Lion on JudaPamietaj, że Babilon to jedna wielka obłudaEj bracie, ej siostroNie bądź dłużej smutna! Nie !
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Natural Dread Killaz: Uwierzy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Natural Dread Killaz: Uwierzy

Skomentuj tekst

Natural Dread Killaz: Uwierzy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Uwierzy - Natural Dread Killaz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Uwierzy - Natural Dread Killaz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Natural Dread Killaz.