NEFRE: Nie zabijaj siebie

Tekst piosenki

Brak wideo

NEFRE

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

NEFRE: Nie zabijaj siebie

To świat potrzebuje nas on nas nie rozumie, Dlaczego go niszczymy przecież nas utrzymuje, Dlaczego daje życie kiedy ktoś go rujnuje, Dlaczego jeden człowiek drugiego nie szanuje, Protestuje, przestańmy walczyć ze światem, Czyyy rozumiesz? Że on może być Twoim bratem. Ref. Znajdź odpowiedź i uświadom sobie ten stan, Jedno powiem sam zabijasz siebie man. x 2 Nie zadawaj bólu komuś kiedy sam go nie czujesz, Matka ziemia tak jak Ty też żyć potrzebuje, Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada czy rozumiesz? To jakbyś pluł pod wiatr wtedy sam na siebie plujesz. Ref. Znajdź odpowiedź i uświadom sobie ten stan, Jedno powiem sam zabijasz siebie man. x 2 Lepiej łączyć niż dzielić więc niech nikt z was nie dzieli, Jesteśmy mieszkańcami jednej tylko ziemi, Wiec że matka nas wszystkich to jest właśnie ona, Zastanów się co możesz zrobić by ją uratować. Ref. Znajdź odpowiedź i uświadom sobie ten stan, Jedno powiem sam zabijasz siebie man. x 2 Czy warto żyć jak cały nasz świat tonie we krwi? Jah powiedz mi. Czy warto tolerować zło patrząc tylko na innych? Jah powiedz mi. Czy warto w miejscu stać i wiernie czekać na wynik? Jah powiedz mi. Podaj mi dłoń a wtedy ja i ty przestaniemy być obojętni na krzywdy.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

NEFRE: Nie zabijaj siebie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

NEFRE: Nie zabijaj siebie

Skomentuj tekst

NEFRE: Nie zabijaj siebie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nefre nie zabijaj sję

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie zabijaj siebie - NEFRE, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie zabijaj siebie - NEFRE. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - NEFRE.