Nieznani: Nic si

Tekst piosenki

Brak wideo

Nieznani

Teksty: 1102 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Nieznani: Nic si

Każde istnienie jest ziarnkiem piasku,które po falach płynie pustyni.Każde zaś zdanie tylko namiastką słów pomiędzy słowami innymi.Tego co łączy nas i co dzieli sami już nigdy nie zrozumiemy, i tak jak liczyć na wielki spadek,czekać możemy też na przypadek.Nic się nie dzieje przypadkiem,nic się nie dzieje ukradkiem,owa przypadkowość zdarzeń,leży w sferze naszych marzeń.
REF. Nie ma początków ani końców,żadnych oskarżeń i obrońców,stanowczych stwierdzeń i pewnych wniosków,wszystko ma sens od tak po prostu 2x
Każda potrzeba jest kroplą w morzu,a każdy człowiek,który coś tworzy,jest jak artysta,malarz lub muzyk,który swej muzie z oddaniem służy.Niech każda pieśń brzmi jak modlitwa,ma wyraz,styl i siłę niezwykłą,niech każdy pisarz będzie prorokiem,który objaśnia świat krok za krokiem.
Nic się nie dzieje przypadkiem,nic się nie dzieje ukradkiem,owa przypadkowość zdarzeń,leży w sferze naszych marzeń.
REF.Nie ma początków ani końców.... 2X
Nie ma początków ani końców.....2X
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Nieznani: Nic si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Nieznani: Nic si

Skomentuj tekst

Nieznani: Nic si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • POLSKIE MEXICO (ft. LEXY CHAPLIN) Cleo
  „Witaj w polskim Mexico Zimna wódka z papryką Licho nie śpi, amigos Piękny kraj, nie daj się twardo graj Witaj w polskim Mexico Zimna wódka z papryką Licho nie śpi, amigos W polskim San Escobar ”
 • Don't Go Yet Camila Cabello
  „Oh, my love Oh, yeah, yeha I am in love, yeha I replayed this moment for months Alone in my head, waitin’ for it to come I wrote all your lies And description on mind And i hope that you’ll f”
 • Głośniej Rafał Brzozowski
  „A może dziś jest tak, że miłość nie ma czasu trwać Szybko nudzi się i szuka ciągle nowych nas Stworzona by mieć, Stworzona by biec Donikąd, Znikąd Gdy już kogoś ma, to dzieli na dwa I znika,”
 • Coloratura Coldplay
  „Coloratura We fell in through the clouds And everyone before us Is there welcoming us now It’s the ened of death and doubt And loneliness is out Coloratura The place we dreamed about The m”
 • Better Believe (ft. The Weeknd, Young Thug) Belly
  „I stay up fighting my demons I don't got no one to lean on I'm busy puttin' my team on Hitters pull up with the beamer I put that girl in a P1 She make a mess and she clean up She call up h”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • i obrońców stanowczych stwierdzeń
 • nieznani Nic si
 • nic nigdy nie dzieje się przypadkiem tekst
 • nie ma początków ani końców żadnych oskarżeń
 • nic sie nie dzieje przypadkiem piosenka

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nic si - Nieznani, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nic si - Nieznani. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nieznani.