No Name: Bezludna wyspa

Tekst piosenki

Brak wideo

No Name

Teksty: 9 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

No Name: Bezludna wyspa

Poczekaj jeszcze parę chwil Już wkrótce popłyniemy... W dalekie lądy niepoznane... by razem być...tylko my! Jestem teraz na bezludnej wyspie tylko z Tobą tak przytuleni całą wieczność wciąż oczekujemy dnia! Dookoła wszyscy na nas patrzą brakuje nam swobody, potrzeba ciszy, trzeba miejsca by razem być...tylko my! Jestem teraz na bezludnej wyspie tylko z Tobą tak przytuleni całą wieczność wciąż oczekujemy dnia! tylko z Tobą tak przytuleni całą wieczność wciąż oczekujemy dnia! Pusta plaża wokół nas słońce piecze,woda chłodzi czuję Twego ciała żar jest mi dobrze...tak bardzo! Jestem teraz na bezludnej wyspie tylko z Tobą tak przytuleni całą wieczność wciąż oczekujemy dnia! tylko z Tobą tak przytuleni całą wieczność wciąż oczekujemy dnia!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

No Name: Bezludna wyspa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

No Name: Bezludna wyspa

Skomentuj tekst

No Name: Bezludna wyspa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna gdy”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka teraz wyspa
 • na bezludnej wyspie tekst 2020
 • bezludna wyspa tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bezludna wyspa - No Name, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bezludna wyspa - No Name. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - No Name.