No Name: Id

Tekst piosenki

Brak wideo

No Name

Teksty: 9 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

No Name: Id

Kolejne nasze spotkanie, padło kilka bezsensownych słow. Dokoła puste mieszkanie. Patrzysz do góry, a ja tu. Powoli wszystko sie kruszy, tak już dłuzej nie może być. Poczuję ulgę na duszy, kiedy pozwolę odejść ci... A teraz idź sobie, idź. Po co mamy ciagle z siebie kpić? Idź sobie, idź. Będziesz mógł tylko o niej snić. No dalej idź sobie, idź. Ja i tak nie mam po co żyć. Idź sobie, idź. Przecież nie chcesz już ze mna być... Mowiłeś "słuchaj, kochanie... Oddam ci siebie, bo tak dobrze z toba mi." To bylo głupie gadanie. Nie wiem czy kiedyś jeszcze zaufam Ci! Jak mogłam byc taka ślepa? Czemu to wszystko nie jest tylko snem? Przeprosin twych mi nie trzeba, możesz darować sobie ten twój gest... No dalej idź sobie idź..... Jeszcze kiedyś wrócisz tu, ale mnie nie dostaniesz już. Jeszcze kiedyś przypomne ci, co powiedziałeś mi. A teraz idź sobie idź......
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

No Name: Id

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

No Name: Id

Skomentuj tekst

No Name: Id

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Id - No Name, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Id - No Name. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - No Name.