Nocny Kochanek: Stosunki Międzynarodowe

Tekst piosenki

Brak wideo

Nocny Kochanek

Teksty: 36 Tłumaczenia: 1 Wideo: 24

Tekst piosenki

Nocny Kochanek: Stosunki Międzynarodowe

Utwór Nocny Kochanek 'Stosunki Międzynarodowe' to tytułowa piosenka z albumu grupy, którego przedsprzedaż ruszyła 25 sierpnia 2021 roku. W sklepach płyty Nocny Kochanek 'Stosunki Międzynarodowe' znajdzie się 24 września 2021 roku.
Autor tekstu: Nocny Kochanek

Tłumaczenie piosenki

Nocny Kochanek: Stosunki Międzynarodowe

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Nocny Kochanek: Stosunki Międzynarodowe

Skomentuj tekst

Nocny Kochanek: Stosunki Międzynarodowe

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna g”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Stosunki Międzynarodowe - Nocny Kochanek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Stosunki Międzynarodowe - Nocny Kochanek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nocny Kochanek.