Nowator: Ju

Tekst piosenki

Brak wideo

Nowator

Teksty: 37 Tłumaczenia: 0 Wideo: 22

Tekst piosenki

Nowator: Ju

W słuchawce smutny głos mówi - Paweł gdzie jesteś?Na mieście z kumplami - nie rób mi tego więcejZnam tą sekwencję, nie wróżę miłej rozmowymoże tym razem ten błąd będzie dla mnie zbyt drogiRaz na zawsze stracić osobę, która cię kochatym razem nie powiem przecież - kochanie masz focha? Za długo znosiła kłamstwa nie mówiąc nicwiem przesadziłem, sam za to się wstydzętyle razy mówiłem - to już po raz ostatniprzyklejały sie do mnie jak do koperty znaczkiW końcu może być tak, że zostanę samza późno by powiedzieć kochamDobrze juz to znam, nie chcę zostać samtym razem nie chcę z twych ust usłyszeć tych samych słówDobrze juz to znam, nie chcę zostać sami odbudujmy raz jeszcze to co daje nam szczęścieCzasem jest za późno i docenia sie po stracieZamiast uśmiech na jej twarzy widziałem nie raz jak płaczeocierając łzy i patrząc na jej usta (Trzyma ją za rękę, którą po chwili puszcza)Widziałem rezygnację, rysuje się na jej twarzytylko czemu wystawiłem ją aż tyle razyTylko czemu ufa mi, to jak szukać wrażeńW trudnych chwilach zamiast być z nią, piłem z kumplami w barzeJedni mówią czas pokaże, drudzy nareszcieWiem, ludzie lubią gadać na mieścieChciałbym odnaleźć miejsce z daleka od przeszkódZabrać cię tam, tylko proszę już się nie smućZatańczyć z tobą w deszczu szukać na niebie tęczyna karuzeli z tobą w tą miłość się zakręcićJeszcze bardziej skarbie lampka Martini do dnaPamiętaj nie zawsze jest tak jak na to wyglądaProszę cię teraz wysłuchaj mniezrozumiałem swój błąd i wiem czego chcęjuż to znam, wiesz, już to znamnikt nie zabierze tego nam [x2]Dobrze juz to znam, nie chcę zostać samtym razem nie chcę z twych ust usłyszeć tych samych słówDobrze juz to znam, nie chcę zostać sami odbudujmy raz jeszcze to co daje nam szczęście
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Nowator: Ju

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Nowator: Ju

Skomentuj tekst

Nowator: Ju

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ju - Nowator, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ju - Nowator. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nowator.