Nowator: Mog

Tekst piosenki

Brak wideo

Nowator

Teksty: 41 Tłumaczenia: 0 Wideo: 26

Tekst piosenki

Nowator: Mog

Ooooo la Ta muzyka już pobudza dzisiaj cie do tańca dzieki Tobie zapisana jest kolejna kartka teraz wiesz na pewno,że już tego jesteś warta to uczucie jest w nas,to mogę Ci dać / x2 Nie jestem miljonerem,ale wiem jak zbadać teren (uuu o lala) to nie takie łatwe,ale podatne panny są tu na zapach floty one tylko już kochają te banknoty a to jest ta melodia,żebyś poczuła teraz smak tęsknoty za miłością,za uczuciami,których w Tobie nie ma (o lala) to nie jest pierwszy raz kiedy stara się zmienić temat czas najwyższy podjąć w końcu wszelkie działania, żebyś kiedyś w przyszłości dziewczyno nie została sama Uuu nikogo nie ma,ty myślałaś nie raz, że jak są pieniądze to wszystko się zmnienia nie ma z kim zamienić słowa,gdzie jest druga połowa dzieki temu życie, ucze kochać cie od nowa Hooooooo nie płacz więcej hooooooo słuchaj co dyktuje ci serce hooooooo ta miłość jest w nas, teraz już znasz,to moge ci dać Ty musisz wiedzieć czego chcesz, twojego zachowania nie mogę znieść ty nie wiesz czy to miłość jest dla Ciebie ważne są pieniądze i sex / x2 Weź się zastanów czego ty chcesz czy bardziej pragniesz hajsu,czy też mnie ty jesteś natchnieniem w tych tekstach miłość jest w nich, miłość jest w nas niech ta muzyka mówi Ci co mam pieniądz raz jest, a czasem jest go brak więc wybierz co dla Ciebie ważniejsze czy miłość przekładasz na pensje czy wystarczy Ci to jaki jestem pokazuje to z kolejnym tekstem Ta muzyka już pobudza dzisiaj cie do tańca dzieki Tobie zapisana jest kolejna kartka teraz wiesz na pewno,że już tego jesteś warta to uczucie jest w nas,to mogę Ci dać / x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Nowator: Mog

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Nowator: Mog

Skomentuj tekst

Nowator: Mog

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mog - Nowator, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mog - Nowator. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nowator.