Numer Raz: 12

Tekst piosenki

Brak wideo

Numer Raz

Teksty: 6 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Numer Raz: 12

Kiedy to było ! Uhuhuhuhu! Ej, dobra! Jedziemy dalej. Numer Raz produkowany przez: Numer Raz. Czyli specjalnie dla was: Numer Raz!. Nie zazdrościsz mi wcale? To zrób hałas! Nie zazdrościsz mi wcale. Myślisz że to wyścig I trzeba iść dalej? W miłości, w nienawiści, w skandale Popularność, zazdrość na dużą skalę. *2 Jesteś, żyjesz, myślisz, kumasz, kochasz, zazdrościsz To masz . Los Ci podpasował. Jesteś szczęściarz, mądra głowa, inteligent. Czy to tylko słowa? Wyprostował ktoś Cię. Tak wychował w chłoście. Dość! Nie za bardzo jesteś gościem dla samego siebie chyba i zazdrości. Jesteś jak ja - z krwi i kości ziomuś Chcesz nowości, większych atrakcji Informacji z pierwszej ręki? Masz lęki? To nie dobrze, niezbyt mądrze być zawistnym. Lepiej być ambitnym, chłopcze. Ludzie mówią różne rzeczy Czy się zgodzisz z tym czy zaprzeczysz. Siła ludu. Podświadomie robisz to z nudów Życie pełne jest życiowych trudów Nie zazdrościsz mi wcale Myślisz że to wyścig I trzeba iść dalej W miłości, w nienawiści, w skandale Popularność, zazdrość na dużą skalę. *2 Zioom! Yoł zioom! Muzyka, bloki skręty. Numer Raz i Dj Zero. Yoł! Wielkie Yoł! Hałas! Dj Buch. Jedziesz ziomuś!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Numer Raz: 12

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Numer Raz: 12

Skomentuj tekst

Numer Raz: 12

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kumuluje energie do burzy

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 12 - Numer Raz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 12 - Numer Raz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Numer Raz.