Numer Raz: Patrz na mnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Numer Raz

Teksty: 6 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Numer Raz: Patrz na mnie

Mezo Mezo, Siemano Numer Raz z tej strony, Zły Numer Raz, za wysoko wyskoczyłeś chyba, Czas spadać dzieciak ! Pogódź się z rzeczywistością ! Yoł, Yoł lepiej być ambitnym chłopcze, Numer Raz Zawsze spoko dzieciak, Ty ta gra już trwa nie jeden sezon, Mezo weź wyłącz mikrofon, to nie przesąd ! Specjalny przekaz dla ciebie, Nie sądź chłopcze, tylko bądź tu jak swój system włączę, Szybkie łączę, skradłem twój bit - skądże, nie dogadałem się i mądrze Ja nic nie zarobię, bo to nielegal, Ale zrobię źle tobie, bo żeś się sprzedał ! Ty wyskoczyłeś z liści, dziś na solo Kolo Myśli kolus a nie kolos, Co ty do mnie startujesz polot ? Masz chyba na forum z calą swoją szkołą Nejczel [?] lajner bardzo fajnie Przełóż to na Polski, bo to polski kraj nie ? Jedziesz skrajnie, gimnazjalnie, Strasznie Numer Raz czy znasz mnie ? Chcesz dissow ty pacz na mnie ! Jestem tutaj po to, patrz na mnie ! Szczery aż do bólu Numer Raz Bez Kompromisów teraz na mnie patrz ! Chcesz dissow wiec teraz na mnie patrz ! 2 opcja, diss na Hip Hopowca Od chłopca, wywrotowca, kontra prosta Ty kapitan, twój statek już tonie na bitach Ostatnia szansa w awansach, Twoja farsa narasta Masz styl, co nawet mi się nie śnił to racja Bez mięsni jak ty sobie radzisz, Nie pieprz mi kurwa i przestać radzić ! Chciałeś chyba mnie zniesławić, Niezła pycha, ty ja nie byłem nigdy w trzy ha Weź postudiuj lepiej starą szkołe, bo to słychać Ze masz tylko styl polityka Honor, o publikę będziesz walczył To publika ma być z tobą, wystarczy ! Wlazłeś na bit i wlazłeś na mnie ! Jak nikt niestety zbyt banalnie?! Chcesz dissow ty patrz na mnie ! Jestem tutaj po to, patrz na mnie ! Szczery aż do bólu Numer Raz Bez Kompromisów wiec teraz na mnie patrz ! Pewność siebie już coś na mnie się znalazło Miałeś chyba problem zrobić mi na złość Ta kość niezgody to nie twoja sława Taki jesteś modny, jedna rzecz - spadaj ! Trochę pokory po prostu dzieciak ! Jest na ciebie sporo tekstów, żebyś wiedział ! Czasem nie ma sory, hej Don Juan Koleś twój system oparty na ogółach Niski połap, wlota kamikadze Wiesz ze się rozbijesz na moich słowach Gardzę coraz bardziej tym, co robisz Masz marne szanse żeby to odbić Kot, możesz podbić kocie Mały wzlot, raz, dwa i po robocie Patrz na mnie przecież rytm tym rządzi Lepiej być ambitnym a nie tylko tak sądzić! Tak, Numer Raz zawsze spoko dzieciak ! Aha, to dla ciebie mezo, W prezencie specjalnie odemnie Dla ciebie ha Wiec lepiej schowaj się Z powrotem do liści
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Numer Raz: Patrz na mnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Numer Raz: Patrz na mnie

Skomentuj tekst

Numer Raz: Patrz na mnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • numer raz patrz na mnie tekst
 • patrz na mnie patrz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Patrz na mnie - Numer Raz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Patrz na mnie - Numer Raz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Numer Raz.