O.S.T.R. - Ból doświadczeń tekst piosenki - Teksciory.pl

O.S.T.R.: Ból doświadczeń

Tekst piosenki

Brak wideo

O.S.T.R.

Teksty: 291 Tłumaczenia: 1 Wideo: 66

Tekst piosenki

O.S.T.R.: Ból doświadczeń

[O.S.T.R.] 2002... Gdzieś daleko od błysków fleszy Bit w uszach duszę leczy. Nad kartką umysłowy stretching. Po to żyję, po to się budzę, Po to palce tuszem brudzę. Z tym się urodziłem i z tym chcę umrzeć. Taki mam patent na rzeczywistość. Masz za dobrze? Czar może prysnąć. Lepiej ostrożnie iść z tą myślą, Że może zdarzyć się wszystko; Łącznie z katastrofą la Boston-San Francisco. Mam to przed oczyma: Radio, redaktor i krwawy finał; Niczym Izrael - Palestyna. Nie da się świata zatrzymać, czasu cofnąć, Pozostaje płacz nad niesprawiedliwością. Co z ludzką godnością, pytam. Zamiast śmiać się na płytach Muszę za szczęściem wzdychać. Patrząc na chmury nad miastem Powoli zamykam oczy. Daj spokój z bólem I tak zbyt wiele czuję. Ból doświadczeń sprawia, że śmiech znika. Mówili nie patrz, mówili nie dotykaj. Mówili nie myśl, co zdarzyć się może. Terror, za nim człowiek, A w człowieku odpowiedź. Ból doświadczeń sprawia, że śmiech znika. Mówili nie patrz, mówili nie dotykaj. Mówili nie myśl, co zdarzyć się może. Terror, za nim człowiek, A w człowieku odpowiedź. [Vienio] Odkąd pamiętam na szklanym ekranie, Zbrojnego konfliktu w pamięci mam znamię. Matka mówiła, co teraz się stanie; 81 jakieś skrzyżowanie, centrum miasta, pamiętam jakieś wojska. Stan wojenny, to skrzywdzona Polska. Rozkaz wydany i następne wydarzenia; Też inne kraje doznały cierpienia. Zdarzenia. Dzieje się dużo złych rzeczy. Komuś naprawdę tutaj zależy. Środki przekazu szukają wciąż okazji; Konflikty w Azji, na życie zamach. Dwie wieże w Stanach, płonie Pentagon, W dzień z bronią wagon opuszcza granice. Kościoły, kaplice, apeluje Watykan. Przybywa wciąż pytań, źle znowu sypiam, Odliczam godziny do dnia spokoju, Gdy cały świat w końcu zazna pokoju. [O.S.T.R.] Ból doświadczeń sprawia, że śmiech znika. Mówili nie patrz, mówili nie dotykaj. Mówili nie myśl, co zdarzyć się może. Terror, za nim człowiek, A w człowieku odpowiedź. Ból doświadczeń sprawia, że śmiech znika. Mówili nie patrz. Kurwy, trochę pokory; Mówicie rap jest zły, To jaki jest terroryzm? Hę? Niby o tym się nie mówi, wiem. Ważniejsza pensja, wyścig do szczęścia, By mieszkać jak pan, jeść jak pan, Chodzić jak pan, jak pan mieć szpan. Nie kłam, że nie nakręca ciebie lans, bo nie uwierzę. Lepiej wytłumacz mi zjawisko rasowych uprzedzeń, Zbrodni w imię głupoty. Co świat chce udowodnić? Trupy, filozofia z dupy, Spójrz prawdzie w oczy; Rządzą nami przygłupy. Nawet patrząc na Bałuty, Oddając im swą miłość, Jak Helen przyszła, widzę ilu ubyło. Pozamykani w domach, pokojach, Skazani na klęskę, Wiesz kim jest człowiek? Głównym niebezpieczeństwem. Możesz gadać, że pieprzę farmazony, Ale proszę cię o jedno; Pokaż mi te szklane domy, Bym wiedział, że się mylę, Bym zmienił światopogląd Na życie oddane pieniądzom. Pokaż mi to dotknę, uwierzę, przemyślę, Bo dosyć już człowiekowi ciśnień.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: Ból doświadczeń

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
67 %
33 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: Ból doświadczeń

 

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: Ból doświadczeń

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solar Power LORDE
  „I hate the winter Can’t stand the cold I tend to cancel all the plans so sorry, I can’t make it But when the heat comes Something takes a hold Can I kick it? Yeah, I can ”
 • Korona Roksana Węgiel
  „Ostatnia ze scen Myślisz że znasz, koniec W tym filmie od lat To sezon bez braw Ty zabrać mi chcesz role Sprawdzasz jak się mam Zero dram Czy na tarczy Już Starczy Ogarniam na tyle Pewny k”
 • Need To Know Doja Cat
  „Wanna know what it’s like Baby, show me what it’s like I don’t really got no type I just wanna fuck all night Yeah- woah, prrr, mmhh Baby, i need to know I need to know I just been fantasizin”
 • MENTALNE GETTO (ft. Małach, Kasia Tontor) DJ Decks X Śliwa
  „Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, niewiele lamp Ludzi nie zliczą tu na ciele ran Na wylot znam Mentalne Getto Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, nie”
 • Anioł stróż Kacper HTA
  „[Zwrota 1] Czasem zerkam prosto w lustro, no i szukam siebie Patrz! Jasnego słońca blask nad głową, znów unosi twarz Czas daje możliwości i zabiera nas Zabrałbym Cię tam ze sobą i od nowa stworzył ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ostr ból doświadczeń
 • bol doswiadczen tekst
 • wiesz kim jest człowiek glownym niebezpieczenstwem
 • ból doświadczeń tekst
 • ból doświadczeń znika mówili nie parez

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ból doświadczeń - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ból doświadczeń - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..