O.S.T.R. - Boże igrzysko tekst piosenki - Teksciory.pl

O.S.T.R.: Boże igrzysko

Tekst piosenki

Brak wideo

O.S.T.R.

Teksty: 291 Tłumaczenia: 1 Wideo: 66

Tekst piosenki

O.S.T.R.: Boże igrzysko

Ten kawałek dedykowany jest mojemu serdecznemu przyjacielowi, ziomkowi, Piotrkowi Jasynowi - aby wiedział że życie jest całe przed nim, ej, ej. I co teraz? Mówiłem o tym wcześniej Jakieś pretensje? Wciąż tu jestem Bezszelestnie Za zamkniętymi drzwiami Ciekawscy do granic świata Czy problem mam i płacze pergamin To o nich i to dla nich Sorry, nie znam wszystkich imion Wiesz ilość młodych Których szczęśliwy los w życiu ominął Dowody? Zobacz jak w biurokracji giną Dość pertraktacji Nikt nie zrozumiał spraw zawiłych Jak Shumman na fortepianu strunach Na nic zaduma, na nic psychoanalityk Skurwysyny! Ja chce liczyć deficyt Skreśla tych z ulicy Wpisani do rubryki 997 Ya-Pa Po raz drugi jak nic nie wiesz a tak Czyste przymierze, Boże igrzysko O tym co blisko gdy wzrok fakty pierze Zwierzchnictwo woli być ślepe jak Lepper Zostawmy polityków - żaden z nich biedy nie klepie Możesz nazwać grzechem to że palę jointy Teraz nazwij fakty z domu dziecka o numerze 5. Ref. Boże igrzysko Litości w oczach nie rozpoznasz Te rzeczy dzieją się od lat Lepiej się odlać, zapomnieć, ominąć Póki się sprawy nie rozwiną (póki się sprawy nie rozwiną). (2x) Niby brzmi ironicznie Lecz śmiech jest tu zgubny Poziomu człowieczeństwa nie budują koturny Zanim trafię do urny jeszcze zdąże się napatrzeć Jak uśmiech byle kogo dziecko chroni jak naparstek Tu podłość, dziecięce porno i to nie wiesz odkąd Mam takiego zioma Co sprawiedliwość wymierzył raz swymi rękoma I było to słuszne W cichym budynku społeczeństwo sztuczne Sztuczne prawa, sztuczna adaptacja Życie to kaucja co naprawdę nic nie wyjaśnia W kwestii wartości i względnego bogactwa Sala dorosłych, uparci jak osły I ślepi jak ćma Dość tych co myśli przepłacili śmiercią Stanął na drodze mentor Serce zbite jak termos staje się rzeczą zbędną Boże igrzysko - to wszystko ma swoją kolejność Dla tych co czują odrębność na własnej skórze To nie pieprzone historie które mają tylko urzec Ubaw - jest tam na górze lolek z aniołem stróżem Wierze w to bardziej jak myślę o tym - uwierz Wiem że odnajdę kiedyś sens tajemnicy Od powodów do przyczyn Ulicy gruźlicy w oparach smogu Dziękują Bogu za rozum. Ref. Boże igrzysko Litości w oczach nie rozpoznasz Te rzeczy dzieją się od lat Lepiej się odlać, zapomnieć, ominąć Póki się sprawy nie rozwiną (póki się sprawy nie rozwiną). (4x)
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: Boże igrzysko

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: Boże igrzysko

 

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: Boże igrzysko

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Kołysanka Kacper HTA
  „Po prostu śpij kochani Śpij kochanie Nocą oczy zmróź Jak mam żyć mój panie w kwarantannie? Nad ulica kurz Niech zmieni w krzyk wołanie milion ludzi W każdym mieście tu Daje wam tylko wiarę Par”
 • Śpij ze mną CamaSutra
  „Nie ma przy mnie miejsca Na myślenie męskie twe Nie ma przy mnie miejsca Byś mógł robić to co chcesz Za to przy mnie możesz zapomnieć O szarości codziennej Swych zdarzeń Tylko przy mnie Tylko ”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Boże igrzysko - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Boże igrzysko - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..