O.S.T.R. - Czas i pieni tekst piosenki - Teksciory.pl

O.S.T.R.: Czas i pieni

Tekst piosenki

Brak wideo

O.S.T.R.

Teksty: 291 Tłumaczenia: 1 Wideo: 66

Tekst piosenki

O.S.T.R.: Czas i pieni

Topiona w bagnach rap gra, skandal Sam pcha nas na zadry kłamstwa W poszukiwaniu lekarstwa Żadnych szans plan zgasł jak lampka Wraz z kolejnym dniem Chamstwa trend dokarmia Cię Co za nami jak szpieg bez granic Od własnych myśli wygnani Lek tani To dźwięk na nim Tekst grany Snem i marzeniami, pecha nie zwalczę Niechaj dziś rap ten zdobiony slangiem Zniszczy brukowe sensacje o nas, Gdy my jak zawsze przy mikrofonach Mówimy prawdę o tym, co w naszych stronach ważne. Jak nazwiesz to bagnem, To chcę być na dnie, Chociaż mam pewność, że niżej nie upadnę. Sam wiem na ile stać mnie I jak jest, Gdy rap w tle To moje życie wolne od barier, Twarde jak martens Luźne jak Mass wear Później popatrzę, Czy mam cel w garści, Czy mam iść kraść by Jutro wywalczyć I by w głupocie nie zastygł Tym żyję i żyć chcę Z tego żyję i w tym cel, Kolejny występ, pod cyrklem powstaje wykres publiczne wyjście, usłyszcie bit ten, scena to miejsce, do którego chcę wrócić najszybciej. Mikrofon, statyw, przytocz no daty. Kolejny klasyk, mijany matiz Plus zdrowie braci, wąskie bataty Na tym to (???) naszych rozmów oparty Po drodze szaszłyk, szybcy jak charty, Masz kwit?? Eeyy?? Tym żyje i żyć chcę, Piszę i myślę, Byle by być gdzie blisko rapsów istnieć Naprzód iść se, Miastu gry swej oddać nastrój Być mistrzem kolejnych kompaktów. Sam bez doradców, pełen faktów, Dzieł - to rap mój, Zgrany na taśmę, Jasne - kończę co zacznę Klawisz, sampler, Zabić czas ten. Ja, wraz ze mną bliscy Tabasko, czysty hardcore Bystrych państwo, My w tym jak krąg zbroi Słodycz w goryczy, Niczym tonic. Zjednoczeni by zmienić świat nasz Baucka gwardia W tym miłość, Nawet jak skończę będąc zerem, Chcę by tak było kminisz? Na zawsze być z nimi. Drugi oddech tabasko, Kochan, Tomila, i ja w to wkładam serce, Epidemia 2002 k jego mać to znasz Drugi oddech tabasko, Kochan, Tomila, i ja w to wkładam serce, Epidemia 2002 k jego mać to znasz
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: Czas i pieni

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: Czas i pieni

 

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: Czas i pieni

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solar Power LORDE
  „I hate the winter Can’t stand the cold I tend to cancel all the plans so sorry, I can’t make it But when the heat comes Something takes a hold Can I kick it? Yeah, I can ”
 • Korona Roksana Węgiel
  „Ostatnia ze scen Myślisz że znasz, koniec W tym filmie od lat To sezon bez braw Ty zabrać mi chcesz role Sprawdzasz jak się mam Zero dram Czy na tarczy Już Starczy Ogarniam na tyle Pewny k”
 • Need To Know Doja Cat
  „Wanna know what it’s like Baby, show me what it’s like I don’t really got no type I just wanna fuck all night Yeah- woah, prrr, mmhh Baby, i need to know I need to know I just been fantasizin”
 • MENTALNE GETTO (ft. Małach, Kasia Tontor) DJ Decks X Śliwa
  „Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, niewiele lamp Ludzi nie zliczą tu na ciele ran Na wylot znam Mentalne Getto Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, nie”
 • Anioł stróż Kacper HTA
  „[Zwrota 1] Czasem zerkam prosto w lustro, no i szukam siebie Patrz! Jasnego słońca blask nad głową, znów unosi twarz Czas daje możliwości i zabiera nas Zabrałbym Cię tam ze sobą i od nowa stworzył ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czas i pieni - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czas i pieni - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..