O.S.T.R.: Kiedy mnie z tego zabierzesz

Tekst piosenki

Brak wideo

O.S.T.R.

Teksty: 292 Tłumaczenia: 1 Wideo: 67

Tekst piosenki

O.S.T.R.: Kiedy mnie z tego zabierzesz

Chyba nikt naprawdę nie zdaje sobie prawdy z tego Że się ... porządnie Z resztą nie ważne... Ja tu nic nie widze z góry Bo mi zasłaniają chmury x2 Czy to twoja wina?! Boże zrób coś, bo ludziom Trudno wierzyć w namalowany trójkąt Z okien kamery, wzrastające tantiemy różnych usług Wybacz, nie wielu znam omnibusów Jestem szczery, po chuj mi zbrojeniowy przemysł Wieczne uczucie tremy, Boże zrób coś Świat na mieliźnie utknął, nie mówie o ojczyźnie Tylko o tym co czeka mnie jutro Za tydzień, za miesiąc, za rok, zbędny optymizm Teraz nieba sięgają tylko kominy i firmy Chce być dziecinny, sycić wzrok kolorami, Liczyć krok chodnikami, idąc co dnia Być nieświadomym tego jak to wygląda Zapomnij o czarnych wołgach, teraz strach wzbudza s-klasa I to czy na dworcu nie wstrzykną ci adidasa Łzy nie przestają kapać, chlapać kałuże będą Boże czasami myśle, że do dla ciebie przyjemność Latami mi ciśnie betonu wielkość, dla ludzkich istnień Już samo życie to czyste piekło Widzisz ślepote miasta, zamiast co łaska Prawda mlaska jak Malajkat, Wypluwając puste hasła, gdzie tkwi katarakta, Tu myśleć wprzód, to umysłowy falstart Ref. x2 Tylko o jedno ciebie prosze, powiedz raz ale szczerze Kiedy, kiedy mnie stąd zabierzesz? Tylko o jedno ciebie prosze, powiedz raz ale szczerze Kiedy mnie stąd zabierzesz? Wystarczy standard jak cola szarma Czasem grosze na niedzielny fajrant Dzięki za troske, co dał nam los wiesz Odbywa się bez prospekt, zło gdzieś w nim zawarte Nie mów mi kto jest sexi, zrobie to z Górniakową Co w Korei Kwaśniewski, czyli na sportowo Chociaż małe ma piersi i nie myśli głową Ale dobrze się pieprzy, ponoć takie słuchy chodzą No i ten angielski i wrodzona narodowość To widać po hymnie, nie zmuszaj ty mnie Bym jej nie zatrudnił w filmie jako Ginger Z purpurowym tyłkiem, łoj, (łoj) Widzisz to Boże i nie grzmisz, szszszsz Wiem, polski język i ty "ander stend dys" Skar[?] problemów się piętrzy, pierwszy lepszy to widzi Fudżi oddaje szarość a nie Fidżi Ludzi winy studzi, optymizm duży W chwili gdy każdy się zadużył, trybisz ?! Boże wybacz mi chamstwo, wiesz że kocham cię ponadto Ale kocham też to miasto i państwo, planetę ziemie Wiesz to ja człowiek, zaślepione plemie Bo wiesz - grzech codzień wypycha nam kieszenie Wybacz, nie każdego stać by patrząc w siebie Móc wyjaśnić sumieniu ten cały interes Powiedz szczerze czy warto, Zobacz ludzie się martwią, zobacz ludzie się martwią Powiedz szczerze czy warto Zobacz ludzie się martwią, zobacz... Ja tu nic nie widze z góry Bo mi zasłaniają chmury x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: Kiedy mnie z tego zabierzesz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: Kiedy mnie z tego zabierzesz

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: Kiedy mnie z tego zabierzesz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ostr kiedy mnie z tego zabierzesz tekst
 • kiedy mnie stad zabierzesz tekst
 • film sexi ostr

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kiedy mnie z tego zabierzesz - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kiedy mnie z tego zabierzesz - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..