O.S.T.R.: Od autora / Prolegomena

Tekst piosenki

Brak wideo

O.S.T.R.

Teksty: 291 Tłumaczenia: 1 Wideo: 66

Tekst piosenki

O.S.T.R.: Od autora / Prolegomena

Tak na poważnie to miało mnie tu nie być. Nigdy bym nie przypuszczał, że przeżyję swoją śmierć, w sumie nawet kto by się nad tym zastanawiał. Kiedy dowiadujesz się, że została Tobie godzina, może półtorej, wszystko, co do tego momentu wydawało się proste i na wyciągnięcie ręki, staje się tak odległe i nierealne jak posiadanie skrzydeł, które pozwoliłyby unieść się w powietrze i odlecieć beztrosko w stronę nieba.
Są chwile w życiu, kiedy brakuje nam najprostszych rzeczy. Mnie brakowało muzyki. Świadomość tego, że mogę już do niej nie wrócić, była jak wyrok. Jedna godzina bez niej jest jak cały dzień, a jeden dzień bez niej jest jak cały tydzień. Czekałem na tą chwilę, byśmy mogli spotkać się ponownie…

Autor tekstu: Adam Ostrowski

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: Od autora / Prolegomena

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: Od autora / Prolegomena

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: Od autora / Prolegomena

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • o.s.t.r. od autora/prolegomena
 • ostr jedna godzina bez ciebie
 • jak sie okazalo zycie moze uratowac mi jedynie operacja ostry
 • jedna godzina bez niej jest jak cały dzień
 • prolegomena ostr tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Od autora / Prolegomena - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Od autora / Prolegomena - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..