OBI: Presja

Tekst piosenki

OBI

Teksty: 40 Tłumaczenia: 1 Wideo: 38
Profil artysty

Tekst piosenki

OBI: Presja

[1 zwrotka]
Mamy wszystko i nie mamy nic. W głowie ciągle destroy, no bo jak mam żyć. Kim będę na przyszłość? Może pokaż mi? To jak zrobię hip-hop i zarobie kwit. Daleko na bliskość jesteś mała mi. W pierdoloną nicość wpadam w kilka dni. Zimno choć ognisko płonie kilka zim. Brudzę, a jest czysto nie zaprzeczysz mi.

[Refren]
Pale papierosa nie licze już nawet w paczce. Kiedyś w portfelu stary było tutaj za marnie. Nie obchodzi mnie nic, bo w sumie będzie jak zawsze. Miałem wracać ale chyba jeszcze tu zostanę.

[2 zwrotka]
Wypijmy wódke nie wode, tak tylko mówię. Pokaże show jakiego nigdy nie widziałaś uwierz. Zrobiłem pieniądze teraz bawmy się w klubie. Długo nie posiedzę, bo nie wytrzymuje tutaj dłużej. Czasami serio czuje presję otoczenia. Tak jak ktoś się znów wpatruje nie mówie im: "do widzenia". Na dzień dobry często łzy w sumie to do przewidzenia, bo te wszystkie głupie myśli, których stres mnie zżera. Dla mnie wolne żarty kiedy demony odeszły stąd. Nie mówiłem nic, że w sumie no to popełniłem błąd. Egzaminy z życia to z życia około robię show. W dłoń biorę kieliszka, bo nic mi wtedy nie przeszkadzało. Nic nie zabiorę tam, a gdy umrę będziesz sam. Kiedyś płonął stuff, dzisiaj jest łatwiej nam. Dzisiaj nie ma nic. Nie jesteśmy chyba źli. Paliliśmy go po trzy. Wszystko i tak jest za kwit. Woleliśmy grać na bis. Yeeeah. Nie ma. Dzisiaj nie ma nic. Nie patrz na moje blizny.

[Refren]
Pale papierosa nie licze już nawet w paczce. Kiedyś w portfelu stary było tutaj za marnie. Nie obchodzi mnie nic, bo w sumie będzie jak zawsze. Miałem wracać ale chyba jeszcze tu zostanę. Wiesz, że miałem wracać, już dawno wracać, już dawno ejj ejj skr skr.
Autor tekstu: Obi
Data dodania: 2018-12-28
Tekst dodał: MoniczkaBln
Ostatnia edycja: Olica_

Tłumaczenie piosenki

OBI: Presja

[1 verse]
We have everything and we have nothing. Keep destroying your head, because how can I live. Who will I be for the future? Maybe show me? This is how I do hip-hop and earn a receipt. You are small to me so far. I fall into fucking nothingness in a few days. The cold fire burns several winters. I get dirty, and it's clean you can't deny me

[Chorus]
I do not even smoke a cigarette in a packet. The old wallet used to be too bad here. I don't care, because it will be like always. I was supposed to come back, but I guess I'll stay here

[Verse 2]
Let's drink vodka, not water, I'm just saying. I'll show you his show you've never seen before. I made money now let's play at the club. I won't sit for a long time, because I can't stay here any longer. Sometimes he really feels the pressure of his surroundings. As someone stares, I don't say goodbye to them. For good morning, tears are often predictable, because all the stupid thoughts that eat me up during the day. Free jokes to me when the demons left here. Im not saying anything at all until I made a mistake. Life-to-life exams are about doing the show. I take a glass in my hand, because nothing bothered me then, I will take nothing there, when I die, you will be alone. We used to burn things, Today it is easier for us. Today there is nothing. We're not bad, I guess. We burned him three times. Everything is for receipt anyway

[Chorus]
I do not even smoke a cigarette in a packet. Once upon a time, the old one was too bad here. I don't care because it will be like always. I was supposed to come back, but I guess I'll stay here again
Autor opracowania: JAaa
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
91 %
9 %

Inne teksty wykonawcy

OBI: Presja

Skomentuj tekst

OBI: Presja

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (13 września 2020, 20:17)
Re: OBI - Presja
mamy wszystko

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • obi presja tekst
 • mamy wszystko i nie mamy nic
 • obi presja
 • Presja tekst
 • presja obi

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Presja - OBI, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Presja - OBI. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - OBI.