Odds: Yes

Tekst piosenki

Brak wideo

Odds

Teksty: 52 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Odds: Yes

Friends will agree with a pregnant pause and silently draw out their claws It's hard to say no to your face running away's as easy as running in place Yes means it's hard to say no to you and that means I'll do things I don't want to These are a few of my dangerous things You'll have to cut me in two to count my rings It's hard to say no to your face running away's as easy as running in place Yes means it's hard to say no to you and that means I'll do things I don't want to After writing down my darkest thoughts I should feel just fine Anyway, would you wanna hear me whine? All of the bad is good in disguise hear me, say OK but look in my eyes, look in my eyes Yes means it's hard to say no to you and that means I'll do things I don't want to Yes means it's hard to say no to you and that means I'll do things I don't want to
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Odds: Yes

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Odds: Yes

Skomentuj tekst

Odds: Yes

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Yes - Odds, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Yes - Odds. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Odds.