Oddział Zamknięty: Bobby X

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Bobby X

Patrzcie tu! To ja, wasz Bobby X.Wszyscy mnie przecież znacie.Jestem znowu, wasz Bobby X.Możecie mi mówić - Maciek.Ja mam najszybszy wóz,ja mam najlepszy gust.Wyjmę każdy towar,piję z puszki browar.Za mój boski cieńzabijają się.Dyskoteki król,to ja! To tron mój!ref.Bobby X, Bobby X, Bobby X,bez ciebie nie ma po co żyć.Mam mięśnie ze stali,mój cios może zabić,mój wzrok może spalić.Nie widzę rywali.Dobry umiem być,szczodry umiem być.Ja potrafię żyć,ja potrafię żyć.ref.Bobby X, Bobby X...Patrzcie, to on, tam, to Bobby X.Skąd on się tu wziął? To ja miałem być.O... i tam to też Bobby X.Hej Ty! Bobby, powiedz, czy to naprawdę Ty?ref.Bobby X, Bobby X...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Bobby X

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Bobby X

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Bobby X

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • boba x oddział tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bobby X - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bobby X - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.