Oddział Zamknięty: Gdyby nie Ty

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Gdyby nie Ty

Wciąż bardziej bezsennatak bliska i cała z ust.wciąż bardziej kamiennakiedy nie ma mnie.Kiedy wyjeżdżam, kiedy wchodzę w tłum.mam Twoje dobranocchoć tak ciężko na trasie o sen.Mam twoje dzień dobryna każdy dzień. Na dobre i na złe.ref.Gdyby nie Ty... nie wiem jakteraz bym żył. Gdzie chodził, z kim spał.Może bym był..., może nie.Gdyby nie Ty.Samotny wśród ludzi,którzy myślą - on nigdy nie jest sam.Chcę się wyrzucić. Życie nudzi,trzyma mnie tylko to, że jesteś gdzieś tam.ref.Gdyby nie Ty... nie wiem jakteraz bym żył. Gdzie chodził, z kim spał.Może bym był..., może nie.Gdyby nie Ty... nie miałbym nic.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Gdyby nie Ty

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Gdyby nie Ty

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Gdyby nie Ty

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • gdyby nie ty tekst
 • "Samotny wśród ludzi, Którzy myślą: "On nigdy nie jest sam". Chce się wyrzucić życie nudzi. Trzyma mnie tylko t
 • gdyby nie ty nie wiem sam gdzie chodził bym dziś gdzie spal
 • gdy by nie ty tekst
 • gdyby niebty nie wiem jak

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdyby nie Ty - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdyby nie Ty - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.