Oddział Zamknięty: I co dalej

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: I co dalej

Tak wiele rzeczy mógłbym zrobić, tak bym chciał.Tak wiele chciałbym dobra innym dać.Tak dużo jest na świecie rzeczy, których brak.Tak wiele prostych życzeń w sercu mam.ref.I co dalej, jak znaleźć mam swój cel;co dalej, jak zmienić życia bieg.Co dalej, tak chciałbym sprawdzić się;co dalej, jak żyć.Przeżyłem kilka smutnych zdarzeń, trudnych walk.Przebyłem także jedną drogę aż do dna.Wygrałem tyle bitew, parę mostów trafił szlag,a jednak wielka wojna dalej trwa.ref.I co dalej, czy mam się ukryć gdzieś;co dalej, co mogłem zrobić źle.Co dalej, jak znaleźć życia sens;co dalej.I co dalej, co teraz robić mam;co dalej, zwyciężyć jeszcze raz.Co dalej, by wykorzystać czas;co dalej.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: I co dalej

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: I co dalej

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: I co dalej

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • i co dalej tekst
 • co dalej tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I co dalej - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I co dalej - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.