Oddział Zamknięty: I co dalej

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: I co dalej

Tak wiele rzeczy mógłbym zrobić, tak bym chciał.Tak wiele chciałbym dobra innym dać.Tak dużo jest na świecie rzeczy, których brak.Tak wiele prostych życzeń w sercu mam.ref.I co dalej, jak znaleźć mam swój cel;co dalej, jak zmienić życia bieg.Co dalej, tak chciałbym sprawdzić się;co dalej, jak żyć.Przeżyłem kilka smutnych zdarzeń, trudnych walk.Przebyłem także jedną drogę aż do dna.Wygrałem tyle bitew, parę mostów trafił szlag,a jednak wielka wojna dalej trwa.ref.I co dalej, czy mam się ukryć gdzieś;co dalej, co mogłem zrobić źle.Co dalej, jak znaleźć życia sens;co dalej.I co dalej, co teraz robić mam;co dalej, zwyciężyć jeszcze raz.Co dalej, by wykorzystać czas;co dalej.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: I co dalej

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: I co dalej

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: I co dalej

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • i co dalej tekst
 • co dalej tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I co dalej - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I co dalej - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.