Oddział Zamknięty: Ju

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Ju

Odkąd tylko chodzę po tej ziemizawsze jakiś palant wmawia mico mam zrobić, co mam w sobie zmienić.Kim ja teraz jestem, a kim mam być?Niby nie wiem, jak się przed tym bronić.O co walczyć, o co z kim się bić.Muszę dzisiaj w sobie ich poskromićtylko po to, by normalnie żyć.Odpadam! Już nie wyrabiam...Obejrzyj się i zabij głos nad swoją głową.Kolejny raz zachowaj twarz i zostań sobą.Wszystko co masz, co Bóg ci dałto Twoja wolność.Sam dobrze wiesz, co słyszeć chcesz,co puścić obok.Oni chcą odmienić twoje życie.Oni pragną zadbać o twój los.Dla nich jesteś zwykłym pasożytem...Tylko kim właściwie oni są?Odpadam! Już nie wyrabiam...Obejrzyj się... już nie wyrabiam.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Ju

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Ju

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Ju

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ju - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ju - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.