Oddział Zamknięty: Ludzie ulicy

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Ludzie ulicy

Ulica nie zna nocy,nie zna nocy ani dnia.Tu albo pijesz,albo bijesz, albo ćpasz.To co nie twoje jest - bierz.Co swoje.... strzeż.To nie dla ciebie jest.Nie... nie dla ciebie jest.Lądują tu tylko ci,których nie chce nikt.Nie mają nikogo,nie mają dokąd iść.Tu jest ich domi nic do końca światanie zmieni ich...ref.Ludzie ulicy tacy są.Wierzę tylko w to,w co wierzyć chcą.Tu jest ich domi nic do końca światanie zmieni ich...Nie mają szmalu,za to mają czas.Dla nich praca bez końca- to ten kto rozum ma.Nie będzie brudził rąkza marny grosz.Nie będzie brudził rąkza marny grosz.Lepiej iść na dnoKiedy? Zaglądał do nich- kiedy? pewien gość.Człowiek bez powiek,słuchali go.Pił i mówił im,jest miłość i jest Bóg.Nie uwierzyli mu...Nie uwierzyli mu, nie...ref.Ludzie ulicy tacy są...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Ludzie ulicy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Ludzie ulicy

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Ludzie ulicy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Nie dam się nocą nie dam się dniem
 • zostawcie mnie nie chce tutaj nikogo
 • spokojnie ulice oddzial zamknięty piosenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ludzie ulicy - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ludzie ulicy - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.