Oddział Zamknięty: Murek

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Murek

Co wieczór tu przychodzę,na murku siadam tym,przypalam papierosa,głęboko wciągam w płuca dym.Ktoś przyjdzie, coś opowie,usiądzie obok mnie;wypalę papierosa,do domu pójdę... nie jest źle.ref.Kto chce mieć to, co ma,kto chce mieć, będzie miał.Kto chce mieć to, co chce,kto chce mieć, będzie miał.Co wieczór tu przychodzę,na murku siadam tym,co wieczór jest tak samo...Nie dzieje się nic.Gdzieś każdy pędzi. Po co?Czy ktoś z nich to wie?Nie widzą nic, nie słyszą,a tylko ciągle pędzą gdzieś.ref.Kto chce mieć...Co wieczór tu przychodzęi jutro przyjdę też.Co wieczór jest tak samoi tak po pracy mija dzień.Co wieczór mam tu spokój,spokojnie tutaj jest.Co wieczór mam tu spokój- naprawdę, nie jest źle.ref.Kto chce mieć...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Murek

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Murek

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Murek

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Murek - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Murek - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.