Oddział Zamknięty: Murek

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Murek

Co wieczór tu przychodzę,na murku siadam tym,przypalam papierosa,głęboko wciągam w płuca dym.Ktoś przyjdzie, coś opowie,usiądzie obok mnie;wypalę papierosa,do domu pójdę... nie jest źle.ref.Kto chce mieć to, co ma,kto chce mieć, będzie miał.Kto chce mieć to, co chce,kto chce mieć, będzie miał.Co wieczór tu przychodzę,na murku siadam tym,co wieczór jest tak samo...Nie dzieje się nic.Gdzieś każdy pędzi. Po co?Czy ktoś z nich to wie?Nie widzą nic, nie słyszą,a tylko ciągle pędzą gdzieś.ref.Kto chce mieć...Co wieczór tu przychodzęi jutro przyjdę też.Co wieczór jest tak samoi tak po pracy mija dzień.Co wieczór mam tu spokój,spokojnie tutaj jest.Co wieczór mam tu spokój- naprawdę, nie jest źle.ref.Kto chce mieć...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Murek

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Murek

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Murek

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Murek - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Murek - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.